1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konfiguracja liveboxa pod xlink kai

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adampzb, Styczeń 27, 2013.

1. adampzb

adampzb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam problem z gra przez xlink a mianowicie nie mogę odblokować portów, tak wiem było 100 tematów ale szukam już od 2 dni i na forum i w google i nigdzie nie ma odpowiedzi. robiłem wszystko jak w tutorialu na forum ale program do otwierania portów u mnie nie działa po włączeniu go komputer się resetuje i nie mogę w żaden inny sposób otworzyć tego portu a xlink po włączeniu odrazu się wyłącza może ktoś pomoc lub dać jakiś link do solidnego poradnika?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: konfiguracja liveboxa pod xlink kai

Porty przekierowujesz,na swoim routerze

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. adampzb

adampzb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    wiem ale nie wiem jak to zrobic. dodam ze mam livebox 2.0 podlaczam konsole przez ethernet

5. adampzb

adampzb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    moze ktos pomoc? nigdzie nie moge znalsc odpowiedzi a wiekszosc poradnikow z forum juz jest nieaktualna...

Wczytywanie...

Poleć forum