1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konfiguracja pendrive do jtag rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamillo1119, Lipiec 28, 2014.

1. kamillo1119

kamillo1119 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam przerobiona konsole xbox 360 na rgh i zepsuł mi sie dysk co miałem wszystko dobrze fsd mi sie odpalalo widziało gry a teraz mam nowego pendrive pustego sformatowałem go pod konsola konsola widzi pendrive ale jak cos wrzuce to konsola nic nie widzi nie moge wrzucic xex menu nic nie moge zrobic czy moglibyscie mi powiedziec krok po kroku co od poczatku zrobic zeby widział xex menu zeby dashlaunch wgrac itd. ? Bardzo prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    wrzuć xexmenu na pendrive przez xtafgui i powinien być w NXE, wtedy wrzucasz sobie DL i FSD.
    albo wypal xexmenu live na płytke.

4. kamillo1119

kamillo1119 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wrzucam przez ten program i nic nie widzi wszedzie w pamieci masowej jest po 0kb moze brakuje tego folderu content 0000 itd. bo go nie mam moze trzeba go stworzyc?

Wczytywanie...

Poleć forum