1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konfiguracja Pendrive pod xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damianG, Sierpień 29, 2016.

1. damianG

damianG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Nie mogę skonfigurować pendrive 4gb pod x360 formatuje pierw pendrive na laptopie fat32.Potem włączam konsole i chce skonfigurować ale nie mam opcji konfiguruj ani dostosuj.Bo chciałem pobrać Pes 2017 wersje demonstracyjną.Pobrałem program USBXTAGUI_v44 i pesa 2017
    i robię według instrukcji włączam Open first USB DRIVE i pisze no drive found try opening manually co trzeba zrobić.Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum