1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konfiguracja pendrive pod xbox'a 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tusha, Styczeń 21, 2014.

1. Tusha

Tusha Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam kolejny problem. Po skonfigurowaniu pendriva pod XBOX'a, pliki zajęły mi całe dostępne miejsce, co zrobić w takim wypadku?
    Dzięki z góry za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. korczuk

korczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowogard
    Masz przerobioną konsole(RGH), czy nic z nią nie robiłaś? Nikt tu jasnowidzem nie jest :)

4. akimata

akimata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztynek
    jak zajeły całe miejsce to znaczy że jest już w fat32. teraz podłaczasz do kompa i usuwasz te foldery i tyle. powinno działać

1 osoba to lubi.
  5. Tusha

Tusha Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeznaczyłem po prostu mniej (1gb) miejsca na pliki Xboxa i śmiga wszystko aż miło :D
    Można zamknąć :)

Wczytywanie...

Poleć forum