1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konfiguracja sieci bezprzewodowej Netia Pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kafareczek, Grudzień 7, 2013.

1. Kafareczek

Kafareczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem 2 dni temu Xbox 360 E z dyskiem 250 giga i wifi ma wbudowane te najnowsze (chyba) , ale nie dokupiłem do niej żadnych gier .Była darmowa 1 gierka gears of war . ale ściągniecie jej zajeło mi bardzo długo ,także próbowałem z różnymi wersjami demo , jak bym miał łącze 2 mb/s. Więc proszę o pomoc w konfiguracji routera Netia Spot1 . Dodam że mój internet to 20mb/s oferta llu przez kabel telefoniczny .Na laptopie dobrze się ściągało na samsung smart tv też nie śmiga zbytnio dobrze .Moim zdaniem to coś z tymi ustawieniami link niżej .Dodam że xbox leży 3.5 metra od routera nie ma możliwości aby był podpięty kablem , nic nie zakłóca połączenia . Proszę o pomoc w tej konfiguracji bo jestem zielony i na google też nie mogę znaleść .Dziękuję i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kafareczek

Kafareczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    proszę o odpowiedz .

Wczytywanie...

Poleć forum