1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konfiguracja sieci xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez piopiopio, Styczeń 12, 2008.

1. piopiopio

piopiopio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Posiadam komputer z windowsem xp i konsolę xbox 360. Chcę podłączyc konolę do komputera, a zeby móc słuchac mp3'ujek i korzystac z xbox live na xboxie. Połączyłem jedno z drógim, próbowałem różnych zeczy i nie działa. Próbowałem z Windows media connect. Proszęwas pomóżcie mi jak skonfigórowac moje połączeni krok po kroku. :'(

ps lub podanie linku do podobnego temat (szukałem ale nie znalazłem)

2. Lotnik421 Xbox One

3. pasi7

pasi7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Konfiguracja sieci xbox 360

Mam podobny problem chcialem podlaczyc x pzrez kabe lsieciowy i pozgrywzc troche MP3 ale poprostu podczas testu sieci wyskakuje jakis błąd z IP. karte sieciowa na kompie mam ustawiona pod neta. mozna prosic o jakies porady jak to pozmieniac albo w jaki sposób najprosciej pzreniesc troche muzy na Xsa?

4. koddi

koddi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

moge tylko doradzic jak zrobic zeby X znalazl ip pc ....

wiec pc konfiguracji kart sieciowej wpisujemy ip recznie np: 192.168.0.1
    a w X'sie 192.168.0.2....

i powinnien wykrywac x ip kompa

5. gudig9

gudig9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

A może mi ktoś powiedzieć jak połączyć x'a z PC ale chodzi mi tutaj o to, żebym mógł udostępniać mp3 z komputera i odwrotnie. Chodzi o to, że ja za żadne skarby nie mogę znaleść u siebie Media Connect... niby mogę to zrobić za pomocą Windows Media Player 11 ale, nie mam takiej opcji w zakładce biblioteka jak udostępnianie O.O i szlak mnie trafia...

Internet w konsoli działa, wszystko ok, tylko tego nie mogę zrobić.
    Komputer i Konsola są podpięte pod router ;3

6. Ukano

Ukano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Zeby korzystac z urokow streamowania mediow z pc musisz podlaczyc konsole bezposrednio z PC za pomoca kabla.
    Router zdaje egzamin tylko z internetem

Wczytywanie...

Poleć forum