1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konfiguracja sieci Xbox live

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Krecik1218, Grudzień 29, 2008.

1. Krecik1218

Krecik1218 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na wstępie zaznaczam że przeczytałem temat w dziale Sieć (XBL) i mi nie pomogło. Mam routera TP-Link który połączony jest z komputerem, i daje dostęp laptopowi do internetu bezprzewodowego. Połączyłem Xboxa 360 i router kablem krosowanym i zaczełem konfigurację. Wszystko było aytomatycznie skonfigurowane, musiałem tylko podać hasło itp do internetu.
    Gdy zaczełem testować połączenie XBL wyskoczył błąd:
    Nie można pobrać adresu IP z routera lub modemu.
    Była tam też wskazówka żeby wyłączyć router i włączyć i odczekać 30 sekund ale nie dało to rezultatu. To skonfigurowałem ręcznie te dane, i w ustawieniach dodatkowych>zaawansowanych dodałem nazwę hosta którą znalazłem na kompie po wpisaniu ipconfig/all. Spróbowałem ponownie i dalej to samo. Chodzi mi o połączenie gdy komputer jest nawet wyłączony, laptop wtedy się łączy. Pomóżcie bo już niemam żadnych pomysłów.

EDIT: Już działa, do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum