1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konfiguracja sieci

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez paszczak900, Sierpień 23, 2012.

1. paszczak900

paszczak900 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siedlce
    Witam mam dwa PC podłączone po kablu do jednego routera (rozsyła on sygnał WI-FI) ,a xbox-a, dekoder i tv podłączone do internetu przez drugi router (ma internet z pierwszego routera dzięki WI-FI) który pracuje w trybie WISP i internet mam wszędzie. A teraz moje pytanie, czy w takiej konfiguracji mogę jakoś skonfigurować xbox-a żeby działało mi windows media center? Ponieważ w żaden sposób nie mogę tego zrobić :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Stoprobanda

Stoprobanda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox i komp które chcesz podłączyć muszą być pod jednym routerem chyba że z kompa przez kabel bezpośrednio tylko lipa bo xbl albo media center istnieje też mozliwość udostępnienia konsoli internetu z kompa pod warunkiem że ten sam łączy się przez wifi albo masz w nim 2 karty sieciowe wtedy masz xbl i media cuenter ja mam akurat tak że router stoi koło xboxa więc podłączony jest kablem a komp wifi media center działa spoko (router musi byc solidny bo inaczej filmy hd będą ciąć)

Wczytywanie...

Poleć forum