1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konfiguracja starego XBOX'a pod monitor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adam Mucha, Czerwiec 1, 2011.

1. Adam Mucha

Adam Mucha Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam starego X'a i zachciało mi się pokombinować ze staruszkiem by go podłączyć pod Monitor. Oczywiście XBMC powgrywane. Po podłączeniu wszystkich kabli [Component + przejścio Component <> D-sub (analogowe)] nic się nie wyświetla. Próbowałem to podłączyć pod inne monitory lecz to samo. Zakupiłem nawet przejście Component <> DVI, ale dalej nic. Z tego co wywalało z monitorów komunikaty to trzeba zmienić częstotliwość i "coś" tam jeszcze. Stąd moje pytanie, czy jest jakaś opcja, ewentualnie gdzie szukać/próbować pozmieniać parametry tak aby mogło to działać. Szukałem w ustawieniach w dash'u lecz nic ciekawego nie znalazłem, chyba że po prostu nie umiem szukać. Jeżeli ktoś miałby jakiś pomysł, ewentualnie nakierowanie jak to kombinować to proszę o info :)

~Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie bedzie dzialac przejsciowka component-vga. Teoretyzujac - vga dziala tylko na konsolach 1.0-1.5 przerobionych chipem lub tsopem z odpowiednim biosem i kablem, ktorego nie mozna kupic a jedynie zrobic samemu.

4. Adam Mucha

Adam Mucha Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W takim razie na darmo zakupiłem te przejściówki. Dzięki za info

~Można zamknąć.

~Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum