1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konfigurowanie internetu ( siec lokalna z xboxem 360premium

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawin, Sierpień 4, 2008.

1. dawin

dawin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc otoz mam problem internet mam od sasiada (2klatki dalej ) pociagniety kablelem w domu mam 2 komputery z roznymi ip probowalem tam z konsoli pociagnelem ten kablel ktory dostalem razem z xboxem do switcha w konsoli wpisalem identyczna maske podsiedzi IP itd co na komputerze gdy proboje wejsc do xbox live nic sie nie laczy wiecie w czym tkwi problem bardzo prosze o odpowiedz gdyz niemam zadnych gier na xboxa a tak bym sobie posciagal z xbox live :)

teraz podlaczylem kabel z konsoli odrazu do komputera to mi blad z ip sie robi :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diablomati

Diablomati Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rajcza
    Odp: konfigurowanie internetu ( siec lokalna z xboxem 360premium

Miaem podobny problem gryzly mi sie ip i jak mialem podlaczony komp i xa do sieci to byl net na kapie sproboj odlaczyc kompa od neta a podlacz xa moze tak .
    PS :
    NIewiem dokladnie mam xa 3 dzien ale mialem podobnie]

4. dawin

dawin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: konfigurowanie internetu ( siec lokalna z xboxem 360premium

dzieki dziala p-ieknie sciagam juz demka z xboxc liva tylko niewiem gdzie mam kod na darmowy 1 miesiac live gold :( bo zalozylem silver acc

Wczytywanie...

Poleć forum