Koniec embarga Ubisoftu - pojawiły się pierwsze krytyczne oceny Watch Dogs

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Wczoraj donosiliśmy o kilku redakcjach, które nie dostosowały się do embarga Ubisoftu. Dzisiaj jednak każdy periodyk może już swobodnie przedstawiać swoje opinie o Watch Dogs. Zobaczmy zatem jakie noty zbierają "Psy Stróżujące".

W recenzjach raczej potwierdzają się opinie z pierwszych tekstów o Watch Dogs. Gra uzyskała wysoką średnia ocen. Oprócz zachwytów przewijają się jednak również opinie krytyczne. GameSpot podkreślił, że scenariusz gry nie jest do końca dopracowany, a "online'owe inwazje" są nudne. Eurogamer zaznaczył, że gra oferuje 40 godzin zabawy, ale brakuje jej unikalnych mechanizmów gameplayowych, a najbardziej rozczarowująco wypada to, co powinno być najważniejsze, czyli system hackowania. Redakcja PS Lifestyle zarzuciła Watch Dogs "bezsensowne misje", "małpowanie GTA" i rozczarowujący scenariusz, a EGM napisało o "świecie, któremu brakuje werwy i charakteru, znanego z innych dzieł Ubisoftu". Najgorzej mają w Watch Dogs wypadać podobno misje, w których trzeba kogoś eksortować.

Redakcja GiantBomb podkreśliła, że wersje gry na XONE i PS4 "wyglądają dobrze", zapewniając płynny framerate i brak rążącego pop-inu obiektów. Gra nie wyróznia się jednak pod względem wizualnym niczym specjalnym od konkurencji.
  • Joystiq 10/10
  • IGN 8.4/10
  • GameSpot 8/10
  • Polygon 8/10
  • Eurogamer 7/10
  • Game Informer 8.5/10
  • Videogamer 7/10
  • CVG 9/10
  • Destructoid 8/10
  • Gamereactor 8/10
  • NowGamer 8/10
  • The Escapist 4.5/5
  • USGamer 5/5
  • GameTrailers 8.9/10
  • GamesRadar 4/5
  • IncGamers 6/10
  • Gaming Trend 90/100
  • Hardcore Gamer 4/5
  • PC Gamer 87/100
  • Giant Bomb 3/5
  • EGM 7/10
  • The Verge No Score
  • Pixel Dynamo 8.2/10
  • Lazygamer 8/10
  • Digital spy 4/5
  • God is a Geek 9/10
  • Ausgamers 8.9/10
  • Softpedia 8.5/10
  • CraveOnline 9/10
  • GameRevolution 4.5/5
  • Strategy Informer 7/10
  • Metro 7/10
  • Dualshockers 9/10
  • ITF Gaming 9.6/10
  • CheatCC 4.5/5
  • Pocket-lint 4.5/5
  • Digital Chumps 9/10
  • PlayStation LifeStyle 6.5/10
  • GamePlanet 8.5/10

 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Te noty pokazują, jak bardzo wypaczona została w ostatnich latach skala ocen gier wideo. Przecież to jest ewidentna paranoja.

Kiedyś na tak wysokie oceny twórcy musieli sobie zasłużyć, dzięki czemu gracze mieli pewność, że przy takiej średniej nie będą zalowali wydanych pieniędzy A dzisiaj? Nawet niedopracowane i "przehype'owane" Watch Dogs może liczyć na oceny pokroju 9/10. Dramat.

/Wysłano z telefonu/
 

Master50

Banned
Jak widać kasa na łapówki dla redakcji i reklamę się opłaciło się, gniot się sprzeda kasa się zwróci:)
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Ja od początku mówiłem że ****nia jakich mało wyjdzie, za dużo podniety było zanim w ogóle ktoś pokazał grywalny kawałek kodu. Jechali 4 miesiące na jednym trejlerze a wyuzdane umysły redaktorów zrobiły swoje i sami zrobili im zajebistą reklamę tworząc w swoich dziennikarskich główkach kolejne elementy gry których ***** nigdy nie było i być nie miało.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
buehehehehe



To GTA 5 powinno być 20/10 bądź 10/5 jak taki szmelc jest aż tak blisko 10 i 5.

No ludzie nie przesadzajmy ta gra wniosła do rozgrywki tylko i wyłącznie te hakowanie, a wszystko inne to tandeta. Jeszcze z oceną 5/10 bym się zgodził, bo może komuś coś się podobać itp itd. Ale 9/10, 8/10 NO WAY!

I jeszcze tymi mini gierkami próbowali naśladować crazy Saints Row style.
 

Neithell

Użytkownik
Użytkownik
buehehehehe



To GTA 5 powinno być 20/10 bądź 10/5 jak taki szmelc jest aż tak blisko 10 i 5.

No ludzie nie przesadzajmy ta gra wniosła do rozgrywki tylko i wyłącznie te hakowanie, a wszystko inne to tandeta. Jeszcze z oceną 5/10 bym się zgodził, bo może komuś coś się podobać itp itd. Ale 9/10, 8/10 NO WAY!

I jeszcze tymi mini gierkami próbowali naśladować crazy Saints Row style.
Phi, nawet GTA IV powinno być 20/10, lub 10/5... W poprzednim wątku o recenzjach tejże gry napisałem juz co myślę o takich śmiesznych ocenach. Słowem: porażka.

Tapnięte z Galaxy Tab 2 7.0
 

Casper360

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba przyznać że ocena >>PlayStation LifeStyle 6.5/10<< jest najbliższa stanowi rzeczywistemu ( być może w tamtej redakcji oceniają na trzeźwo ) choć i tak trochę za wysoka
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli wszystkie sandboxy będziecie porównywali do GTA to nigdy się dobrze bawić nie będziecie.
Pamiętajcie ludzie, że R* jest królem w robieniu sandboxów. Tylko R* może pobić R*...

Ja tam się w Watch Dogs dobrze bawię i nie mam jej zamiaru porównywać do GTA, wiadomo że GTA to inna liga.
Tylko GTA VI może pobić GTA V...

ludzie oczekują grafy Crysis 3+gamepleya z GTA V okraszonego fabułą Max Payne 3 :D
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
to moze porownajmy do materialow jakimi nas karmiono od dwoch lat? opss. tez sie nie zgadza.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
to moze porownajmy do materialow jakimi nas karmiono od dwoch lat? opss. tez sie nie zgadza.
No cóż, taka smutna era merketingu....
 

MichaelJack

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Kwestia czasu az prawda wyjdzie na jaw. Nie ukryja ilosci niezadowolonych graczy ktorzy zwracają te gry. Sam widzac te oceny mysle sobie "Wtf?!" Kiedyś takie oceny dostawały gry które były bardzo dobre. Dostawały moze i mniejsze 7/10 i 6/10 itp. Ale nawet gracze przyznawali ze gra mimo tak niskich ocen jest swietna. A tutaj szok!!! 8/10 i 9/10??? Malpy ocenialy ta gre chyba...

Wysłane z mojego GT-I8260
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Nie za szybko z tymi ocenami, to tak jak ocenić stan pojazdu nocą. Dożyłem dziwnych czasów gdzie liczy się $.
 

Do góry Bottom