1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Koniec fali banów? Ktoś już się podpinał od fali?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez flesiek, Grudzień 24, 2009.

1. flesiek

flesiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Jak wyżej! Sprawa ucichła. Mam pytanie czy ktoś z Was podpinał po fali konsole do sieci?

2. Lotnik421 Xbox One

3. nowas89

nowas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    dołączam się do pytania, ale czy ktos się podłączał co ma oflagowaną konsole tzn ze grał na live na piratach pozdro

4. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    jak ktoś ma oflagowaną konsole to nawet po fali jak sie podłączy to dostanie bana .

5. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Wydaje mi sie, ze juz wszystko ucichlo. Dlaczego tak mysle ?? Mam 2 kumpli na live ktorzy przezyli fale. Jednego wogule nie zbanowali, a gral przez caly okres banowania. Natomiast drugi kupil druga konsole i ja znow przerobil i tez smiga ciagle na XBL.

6. Fazzer

Fazzer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    dla mnie fala banow skonczyła sie gdy po zbanowaniu x360 kupiłem PS3 :shisha
    I po co piszesz skoro nie masz nic do tematu interesującego??

7. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Żadna sprawa nie ucichła i żadna fala się nie skończyła. Ludzie po prostu się nie łączą z Live. Jeśli masz oflagowaną konsolę to szybko popłyniesz z automatu :D

8. flesiek

flesiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    wlasnie o to pytam czy sie laczycie teraz? czy sa jacys kamikadze? :)

9. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    ja sprawdziłem na szybko na wywołaniu gwarancji i jest błąd 1086 - czyli ban pewny?
    w sumie można by sprawdzić ale trzeba 2 rzeczy zrobić - raz to nanda zabezpieczyć przed zapisem i hdd odłączyć bo jak wieść niesie - xbox wywali certyfikaty na dysku i profil skoruptuje

10. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Ja niby się nie podłączyłem, ale mój znajomy ma już Xboxa 4 lata i zawsze na wrzesień, październik odłącza konsole od neta, przeczekuje fale i znów podpina i nie ma żadnych problemów. Dla mnie to troche dziwne ale akurat u niego działa :) Niby zrobiłem tak samo jak on ale teraz boje się podłączyć do neta :p

11. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Ja też nie podłączałem klocka do neta jak banowali i tydzień temu podłączyłem sobie go do sieci i mnie też to minęło bo mogłem z XBL ściągać theme itd.

12. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam od paru dni bana. Jak konsola oflagowana, to nawet jak za 10 lat podlaczysz sie do live to i tak dostaniesz :D

13. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Powiedzcie czemu mieli by przerywać to banowanie?

14. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Święte słowa :) Ostatnio też łyknąłem bana, a od połowy października konsola nie była podłączana do XBL :confused:

15. Dzejkob

Dzejkob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Nie ma sensu próbować na razie, a może nawet i wogóle. Jak przeróbka to tylko bez live wg. mnie.

16. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    To jest loteria, nawet jeśli konsola jest oflagowana. Wyobrażacie sobie ponad 30mln konsol na świecie i spora jej część oflagowaną? Microsoft nie może sobie pozwolić na zbanowanej wszystkich oflagowanych konsol, bo straciłby klientów. Oni mają oflagowanych np. 15mln konsol, a banują co roku 5-10%. Ban nie jest karą, a raczej ostrzeżeniem dla całej reszty. Dlatego jedna oflagowana konsola dostanie bana z automatu, a inna nie - co nie znaczy, że nie dostanie np. za rok. Microsoft ma ściśle określoną pulę userów których może zbanować spośród wszystkich oflagowanych. Była, jest i będzie czysta loteria. Ja wolę nie ryzykować :whistle:

17. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam drugą konsole juz tak z 3 tygodnie nową przerobioną i bana jak dotąd nie dostałem. Moim zdaniem skończyli banować.

18. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Wydaje mi się że pies leży pogrzebany w najnowszej aktualizacji. Jeżeli ją zainstalujesz z pendriva to nic Ci się nie stanie bo informacja o przeróbce nie pójdzie w świat. Natomiast jeżeli pobierzemy z XboxLive to informacja wychodzi od nas z konsoli za pośrednictwem internetu i dostajemy automatycznie bana.

19. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja po przerwie podłączyłem się do Live 17 listopada i od tego czasu codziennie gram po sieci, bana nie dostałem

być może sprawdza się teoria, że konsola, która była używana na Live jeszcze przed przeróbką ma mniejsze szanse na zbanowanie, tak właśnie było z moją i mam nadzieję, że bana w najbliższym czasie nie dostanę

20. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ja tez wyłapałem bana. na szczęście dowiedziałem sie telefonicznie gdy dzwoniłem po transfer kit.

ostatni raz raz łączyłem sie z xbl chyba w czerwcu (dashbord 8507). od tego czasu ani razu a i tak ban. wiec wydaje mi sie ze MS znierał nasze dane juz od dawna i teraz banuje jak leci. wiec wg mnie ci co maja dostac to i tak dostana. i nie ma od tego zadnego wyjscia

21. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Ja się podłączyłem i bana od razu dostałem. Dodam , ze do napędu wcześniej wgrałem oficial firmware. Miesiąc czasu czekania na koniec fali nic nie dał.

Wczytywanie...

Poleć forum