1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Koniec konta Silver?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TYMEKD, Marzec 26, 2011.

1. TYMEKD

TYMEKD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, na forum przeczytałem, że konto Silver można mieć w nieskończoność, ale od początku. Na początku października skończyło mi się konto Gold, ale po tym automatycznie dostałem konto Silver. Raz na jakiś czas pobierałem sobie jakieś demo itd. Aż do dzisiaj. Pobierałem akurat demo Batmana, gdy doszło już za połowę, wyskoczył mi komunikat (już nawet nie pamiętam jaki) i pobieranie się przerwało. Wchodzę w opcje profilu, a tam pisze, że zamiast posiadania Xbox Silver mam Xbox Free. W głównym Menu mam tylko 3 opcje: "Moja konsola", "Witamy" i "Moi Znajomi", przedtem tych opcji było dużo więcej. O co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a może rozłączyło cie (od xbl)?

4. TYMEKD

TYMEKD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie nie, pisze, że "Zalogowano jako Xbox Free", a dalej jest to samo...

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Ale konto free to wlasnie jest silver

Wczoraj tez po zalogowaniu mialem tylko znajomych i moja konsola ale wyłączyłem zasilanie konsoli odczekałem pare sekund włączyłem i juz bylo ok

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Blad z polaczeniem. Miales komunikat, ze jest problem z polaczeniem i nie ktore opcje moga byc nie dostepne. Przeloguj sie.
    Zmieniono nazwe z silver na free member.

Wczytywanie...

Poleć forum