Koniec papierowych instrukcji

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
A EA mam głęboko w rzyci i będę kupował same używki.
Dlatego właśnie wymyślili online pass żeby i na używkach zarabiać :D

EA po prostu chce zaoszczędzić kasę którą wydaje na drukowanie książeczek, a my na tym tylko stracimy.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Jechu mnie tam multi mało co obchodzi, mam BC2 i CoD4 i starcza. Z nowych gier które wychodzą w tym roku interesuje mnie pod kątem multi tylko BF3
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
bardzo niesmaczny sposób na zarobienie paru groszy więcej...

nie wiem jak Wy ale ja lubiłem 'książeczki', czasem się zaglądało, szczególnie na początku grając w UFC na przykład czy Fifę 11 (po 3 niestrzelonym karnym na multi się wkurzyłem i już wiedziałem co i jak :D)
 

Skovv

Banned
Użytkownik
Powinni więc teraz ceny tyci spuścić przynajmniej...
 

meelman

Użytkownik
Użytkownik
Cenny gier na pewno przez to nie spadną, w końcu EA chce zarobić więcej, a przy tym jednocześnie zadbać o środowisko co staje się ostatnimi miesiącami bardzo popularne nie tylko w branży elektronicznej rozrywki. Naprawdę szkoda tych instrukcji, zawsze można było sobie popatrzeć co tam ciekawego jest, jakie nowości się szykują, takie namacalne rzeczy są o wiele lepsze niż to co zobaczymy na ekranie.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak Wy , ale ja mimo iż nie zawsze , to czasem lubię sobię przed grą w instrukcję popatrzeć aby obczaić co i jak.
Jakoś przyzwyczaiłem się do tego , że kupując grę otrzymuję płytkę , pudełko i książeczkę z instrukcją i poradami.
Teraz dostanę samo leciutkie pudełko i płytkę , trochę to dziwne...
Wkońcu samą płytkę będą sprzedawać z oszczędności , a wtedy to zwykła kopia będzie podobna , różnica będzie tylko w cenie.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Fakt, wielka szkoda bo jakby nie było to nieodzowny element i też czasem lubię poczytać... No ale jak chcą wycofać instrukcje z gier to niech zrobią to wszyscy, bo samo EA "środowiska" nie uratuje :)
 

pele321

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda że książeczek nie będzie dzięki nim miałem co robić na lekcjach jak sie gre pożyczało :p a może zrobią tak ze książeczki będą osobno sprzedawane:D :D:D :) :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Fakt, wielka szkoda bo jakby nie było to nieodzowny element i też czasem lubię poczytać... No ale jak chcą wycofać instrukcje z gier to niech zrobią to wszyscy, bo samo EA "środowiska" nie uratuje :)
Ubisoft jako 1. zrezygnowało :)

Widać jak wydawcy są łasi na kasę, że koszty nawet na instrukcjach tną.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Heh do bani! To teraz ta magia kupienia oryginalnej gry już jest prawie taka jak sobie ją wypalisz. W piracie zrobisz jeszcze nadruk (bądź kupisz naklejkę) + opakowania + okładka wydrukowana i masz jak oryginał.

Żal niestety :(
A książeczki nie można wydrukować ?? Szkoda że nie będą drukować no ale cóż nic nie poradzimy, chyba że jak mochery robimy protest :) Zresztą dużo graczy kupuje wersje elektroniczne gier, bo takowe są tańsze o około 50 zł.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom