1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Koniec subskrycji

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Masownik20, Styczeń 22, 2016.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Za tydzien konczy mi sie konto gold i teraz pytanie dzis mi podczas grania wyskoczyla czy chce automatycznie rpzedluzyc konto nacisnolem że NIE. Bo nie chce zebymi z automatu ciągle je przedluzalo. Teraz jak mi sie skonczy i kupie sobie za miesiac to nie stanie? Wszystkie zapisy np z turniejow z fify lig itd bede mial nadal? Oraz pytanie jak dalem zebby z automatu nie przedluzalo to nie pobierze mi kasy samo?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    A co ma gold do save'ów gier...

Xbox.com i tam sobie anuluj subskrypcje w zakładce subskrypcje.
    Najpierw anuluj i potem doładuj zdrapką, proste...

4. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    782
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Jak dałeś żeby nie odnawialo to nie pobierze ci kasy ale dla pewności sprawdź na koncie MS w dziale subskrypcji jak pisze wtedy będziesz miał pewność na 100%. Zapisy i inne osiągnięcia ci nie znikną

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1255
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na XO save czy jest gold czy nie są zdublowane w sieci wiec bez stresu :)

6. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    hm nie widze nigdzie w ustawieniach na koncie zeby cos bylo o przedluzeniu mam napisane tylko 3 meisiace xbxo live data wyasniecia i ze oplacona karta przedplacona i wsio

7. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    Automatycznie wtedy przedluza jak kupisz golda od ms chyba ze sobie wylonczysz na xbox.com ale jak sam aktuwujesz ze zdrapki to nie bedziesz mial autoaktywacji

Wczytywanie...

Poleć forum