1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Koniec świata w 2012.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 5HOOGUN, Listopad 22, 2009.

1. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Ostatnimi czasy jest duże parcie na ten temat, czasem to z powodów naukowych, czasem z kalendarza majów. Ostatnio nawet powstał film o końcu świata.

To wszystko pod publiczkę.. chciałbym wiedzieć co wy sądzicie na ten temat :shisha

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomek2009

Tomek2009 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Już z 5 razy miał być odkąd pamiętam ja sądzę że nie będzie końca świata w 2012 roku to trochę za wcześnie tak w 17894209101 roku to prędzej :D

4. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    koniec świata to będzie dopiero jak euro 2012 się nie odbędzie w Polsce :)

5. Quba18

Quba18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wierzę w to, że koniec świata będzie w 2012.
    yahoone, a czemu tak mówisz, że euro miało by się nie odbyć w Polsce? Jak na razie przygotowania idą sprawnie, jestem z Warszawy mieszkam na tej samej dzielnicy co jest budowany stadion co więcej dzień w dzień przejeżdżam koło niego więc widzę, że budowa stadionu idzie naprawdę sprawnie, ale nie tylko budowa stadionu lecz i cała Warszawa jest rozkopana i remontują dosłownie wszystko, więc jeżeli euro miało by się nie odbyć w Polsce to nie wiem z jakich powodów.

6. caligator

caligator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    radze poczytać o Projekcie Cheops...

7. Kisiel_i_Ciastka

Kisiel_i_Ciastka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chojna
    To zależy pod jakim względem patrzycie na ten koniec świata... Religijnym czy naukowym. Akurat wczoraj byłem na filmie i to jest niemożliwością co tam ukazali. Owszem przebiegunowanie Ziemi ma się odbyć za kilka lat ale na pewno nie będzie wyglądało tak jak w filmie. Tak samo jak te kilkukilometrowe fale... Sami dążymy do końca swojej egzystencji ale nie wiadomo jak to będzię wyglądało... a film fajny polecam :)

8. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Nostradamus przepowiedział 3 Wojny Światowe.
    2 z nich znamy już z Historii. Jeżeli miałby nastąpić koniec świata to dopiero po 3 wojnie ;P
    Chciałbym wtedy jeszcze żyć ;P

9. organ1zer

organ1zer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gród Kopernia
    Ja na poczatku jak slyszalem ze ma byc koniec świata to myślałem ze ludziom chodzi o to ze dostalismy te euro w pilke a to chodzi o to...

Nie,nie bedzie zadnego konca, jedynie za 0.5 miliarda lat możliwy jest teraz nie, wiec spac mozna spokojnie.

10. HellScreamer

HellScreamer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z Polski
    kalendarz majów nie kończy się, tylko odlicza czas do mometu przebiegunowania ziemi,
    przebiegunowanie ziemi to nie koniec świata bo następuje co 11 tysięcy lat ziemskich,
    11 tysięcy lat w historii ludzkości to też nie jest jakoś bardzo wiele.
    Więc zgineliśmy jako rasa już tysiące razy ... ;) powodzenia myśliciele.

11. caligator

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    nie widziałem filmu ale jak według ciebie ma wyglądać przebiegunowanie ziemi?? sam fakt że zmieniłby się cały magnetyzm ziemski a co za tym idzie padły by wszystkie urządzenia elektryczne jest dość porażający... gdzies czytałem że w efekcie zmiany biegunów ludzie odczuwali by tak wielki ból głowy że masowo popełniali by samobójstwa... to akurat mogę sobie wyobrazić bo czasem łeb boli nawet przez niewielkie zmiany ciśnienia i pogody a co dopiero coś takiego...

12. Kisiel_i_Ciastka

Kisiel_i_Ciastka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chojna
  13. caligator

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    wszystkie takie strony to można sobie na półkę odłożyć... na faktach trzeba się opierać oraz przypisach... sama nazwa "epokaserca" nie budzi zaufania jak też format strony... ja też mógłbym taką stronkę zrobić i opisać co nie co na niej... ciekawe czy ludzie na forach też by mnie cytowali:p

14. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Dodam jeszcze że czytałem artykuł że stworzyli gdzieś tunel pod francją o dł. 25km do zderzania się neuklonów czy czegoś takiego, w wyniku takie zderzenia oprócz fajnej energii wdł. naukowców może powstać czarna dziura, jak wiemy czarne dziury wchłaniają wszechświat cały czas i bardzo szybko się poruszają - także zagłada murowana.

O tym bólu głowy w wyniku zmiany biegunów wole nawet nie myśleć.

Ciekawostka: Gdzieś też mi się obiło o uszy że jak zaleje ten świat itp to Polska będzie jednym z większych mocarstw na świecie, bo leży sobie tak neutralnie, ale to oczywiście czcze gdybanie ;)

15. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Mnie już boli głowa,więc nawet nie myślę co będzie,jak to będzie prawda :DD
    Jeżeli wybuchnie III WŚ to z pewnością wyginiemy.Rosja i Stany mają tyle głowić jądrowych by wysadzić planetę kilkanaście razy.Będzie ładny grzybek :D
    Według Mnie będzie tak:
    Z powodu globalnego ocieplenia klimat planety się zmieni.Będziemy nękani przez różne kataklizmy i choroby.Ludzie zaczną walczyć by przetrwać i wybuchnie wojna (IIIWŚ)Użyjemy broni jądrowej i wyginiemy. :p

16. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    Koniec swiata? czemu nie! :D bedzie Fallout na zywo -Hell YES! :D

17. simonnt

simonnt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie będzie końca świata, bo przepowiednia majów mówi o wielkim potopie, a Bóg powiedział, że już nie ześle na człowieka wielkiej wody. Ksiądz mi to mówił :)

18. adams6280

adams6280 Guest

po 1 niewiadomo kiedy bedzie koniec swiata a po 2 to słyszałem ze majowie sie pomylili w tych obliczeniach

19. Mateo90

Mateo90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  20. YoannMalikPL

YoannMalikPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fallout w 2012?! Juz zaczynam zbierać kapsle... :p

21. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Dla mnie data jak każda inna, ile razu już był przepowiadany koniec świata? Sami już jesteście świadkami, ile dat już przeżyliście oznaczonymi końcami świata? Nie będzie i tyle.

Wczytywanie...

Poleć forum