Koniec tanich Microsoft Points?

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Po polrocznej przerwie wracam do zabawy z Xboksem. W zwiazku z tym planowalem zakupic przez konto z Microsoft Points Maksa Payna 3 i Modern Warfare 3. Wszedlem na Allegro, poszukalem i niestety nie znalazlem zadnych kont z "tanimi" punktami (a przynajmniej nie byly one tanie). Wie ktos moze co sie z nimi stalo? Tak jak mowilem mialen duza przerwe od Xboksa, a co za tym idzie z forum, wiec nie orientuje sie w tym zbyt dobrze. To tylko przejsciowe, czy tanie punkty zniknely z Allegro raz na zawsze?
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Za te "tanie" punkty wyrywa się bana i to dosyć szybko po ich użyciu.
 

d4winetPL

Użytkownik
Użytkownik
nie prawda co do bana, od ponad roku kupuję co pare miesięcy i zadnego bana nie dostałem... co do ceny to według mnie zalezy to od tego że zbliża się zima okres świąteczny i ceny pozły w górę więcej ludzi potrzebuje, pamiętam w wakacje były tanie jak barszcz
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ryzyko bana spada do 5% jeżeli na koncie nie ma danych zdefraudowanej karty kredytowej.
 

kostek941

Użytkownik
Użytkownik
A można wiedzieć jak to sprawdzić ? Sam chcę kupić takie konto :)
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Odp: Koniec tanich Microsoft Points?

Bezpieczniej kupic na spółkę z kimś zdrapke 4200msp lub 4000msp wychodzi wtedy 70zl na głowe. Potem tworzycie jakies konto wbijacie tam koda, potem jedna osoba pobiera, a druga przenosi licencje i przenosi. Potem za 4 miesiace mozna znow na jakas konsole przeniesc.

Wysłane z mojego GT-I9300
 

Do góry Bottom