1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Koniec targów PGA!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Gryzek, Maj 19, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia

Po sześciu latach Poznań Game Arena znika z listy eventów organizowanych przez zespół Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jednakże już wczoraj, człowiek odpowiedzialny za największe targi gier komputerowych w Polsce ogłosił nowy projekt, który zajmie miejsce zawieszonej imprezy.

Tym zamiennikiem ma być świeże przedsięwzięcie o nazwie ON/OFF, która będzie mieć miejsce w stolicy Polski (w hali EXPO XXI). Na tych targach zaprezentowane zostanę nie tylko gry wideo, ale również elektronika użytkowa - najnowsze modele telefonów komórkowych, telewizorów, sprzętu audio i komputerowego. Wszystko będzie można oczywiście wypróbować i sprawdzić samemu. Organizatorzy zapewniają jednak, że część poświęcona elektronicznej rozrywce nie trafi na margines. Osoby odpowiedzialne za ON/OFF mają nadzieję, że podobnie jak w przypadku Poznań Game Arena, uda się zaprosić do Warszawy samych twórców gier.

Więcej informacji odnośnie nowej imprezy, która ma realne szanse stać się "drugim PGA", będzie można znaleźć na oficjalnej stronie targów (http://onoff.mtp.pl/pl/) - na tę chwila strona jeszcze nie jest aktywna. Szkoda, że targi PGA nie są kontynuowane, bo stanowiły jedną z największych tego typu imprez w Polsce. Z drugiej strony, organizatorzy projektu nie rezygnują z zainteresowania grami. A jak Wam podoba się ten pomysł? Spotkamy się w stolicy?

źródło: miastogier [​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    No to super. Akurat w tym roku miałem tam być :/.

4. DJ Kojot

DJ Kojot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    A już się czaiłem na PGA 2010 a tu klops :( No ale mam nadzieję, że ten nowy projekt wypali. Oczywiście osobiście się pojawię na tej nowej imprezie :)

5. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Ja również od ostatniej imprezy PGA 09 szykowałem się na PGA 10. Odpalam neta a tu: "koniec PGA". Myślałem, że to spóźniony 1 kwietnia, lecz niestety nie :( Jeżeli w Warszawie będzie kontynuacja o grach na konsole(mam nadzieję) - to pojadę.

6. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Dla mnie to nawet lepiej, że w Wawie, bo mam bliżej. :)
    Ale z drugiej strony szkoda, że zakończyli PGA, takich imprez nigdy za wiele.... :/

7. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    No to teraz bliziutko mam :D. Można rzec rzut kamieniem :D

8. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    fajnie... poznań był tak blisko, a tu ch... do stolicy na pewno nie pojadę :] aczkolwiek relacje z ciekawością obejrzę.

9. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    No szkoda PGA, ale to ON/OFF nie zanosi sie na gorsze.

10. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    ja chodze na PGA od 4 lat i z roku na rok bylo coraz gorsze, a w zeszlym roku to juz kompletna porazka, wiec jakos specjalnie nie zaluje.

11. eXotic

eXotic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Ostatnimi czasy PGA coraz bardziej schodził na psy. Masa napalonych dzieci neo które przyszły pograć cały dzień w jedną grę nie dopuszczając do testu nawet na chwile innych. Na taki ewent do Wawy nie wybiorę się na pewno. Do Poznania miałem rzut kamieniem (17 kilometrów) pociągiem 15/20 minut.

12. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    No i kozak, 15min i jestem na miejscu:D
    A właśnie takich imprez mi brakowało w mieście:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum