1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Koniec Xboxa360 na przełomie 2015/2016 roku??

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez dmoroz89, Lipiec 16, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dmoroz89

dmoroz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Przeglądając sobie internet natknąłem się na następującą informację:

Co Wy o tym myślicie? Czy xbox ma nam jeszcze służyc przez 3 lata ?

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moim zdaniem to ploty. Liczy się tylko to co Microsoft nam przekaże. Co do żywotności Xboxa to moim zdaniem w 2012 zapowiedzą nową konsolę, podobnie jak sony. A w 2013 już prawdopodobnie będzie do kupienia. Nie sądzę, że xbox wytrwał by do 2015 roku skoro już teraz są lekko ograniczone gry na niego.

4. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Znaczy xbox360 na pewno w 2015 będzie jeszcze wspierany, ale mocno wątpię, że do tego czasu nie będzie już można nabyć nowej konsoli od m$.

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    wazne zeby byl wspierany jak najdluzej. nie wazne jak szybko wyjdzie jego nastepca. boje sie tylko czy nastepna generacja to bedzie rewolucja czy ewolucja. niech wreszcie zawita wygladzanie krawedzi!

6. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja się własnie zastanawiam jak to będzie z nową generacją(wiem, wiem, że jeszcze nic tego nie zapowiada), ale tak z ciekawości spytam. Wiadomo, że jak wyjdzie nowa generacja będą na nią tworzone gry, ale wiadomo, że mało kogo (w Polsce i nie tylko) będzie stać na duży wydatek, a co za tym idzie, gry nie będą tak się sprzedawać jak na starszą generację. I co teraz? Będą wydawać gry na nową generację i na starą na raz?

7. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z tego co pamiętam,to jak zaczynała się już rewolucja graficzna to ostatnia gra wydana na xbox 1 miała premierę w 2008 roku czyli sporo po premierze 360. Nie wiem czy będzie tak z nową generacją ale mam taką nadzieję . Poza tym jak dla mnie mogą ją wydać w każdej chwili gdyż gry i wszelkie akcesoria do 360 gwałtownie spadną w dół cenowo (pad do xbox 1 kosztuje na allegro 20 zł z wysyłką <sciana)

8. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    kinect i slim jest więc nowej konsoli nie zapowiedzą przed 2012, więc tak na E3 2012 zapowiedzą pewnie minie gdzies rok czyli w sklepach będziemy mogli nabyć gdzies 2013 z czego Xbox 360 będzie wspierany do 2015-2016.

Rozumta, lidziska?

9. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    dobrze , dobrze niech jak najdłużej wspierają xboxa . Jakby nowy xbox wyszedł pewnie zanim bym kupił go minął by z rok czasu bo ceny są zawsze kuriozalne i gry szajsowate . Chce jak najdłużej bo niedawno kupiłem xboxa .

10. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Plotki, ploteczki. Czekajmy na oficjalną wypowiedź kogoś z Microsoftu w tej sprawie, bo na razie to nie żaden news. W ogóle wg mnie powinien zostać utworzony dział "Plotki", bo teraz to 50% 'newsów' można tak śmiało nazwać.

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak i tak wyjdzie nowa konsola i ciekawe ilu będzie stać wydać około 2 tysięcy na nią (plus/minus) + gierki (które za pewnie nie będą po 100 zł :D).

Ja tam się nie śpieszę z nową konsolą :) nawet jakby wyszła w następnym miesiącu to i tak i tak poczekam aż znacznie stanieje..

OF:
    Pisze może nie wyraźnie bo jestem po 9 godzinach pracy i 2 piwkach :)

12. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    O znowu wieszczą koniec klocka... Mnie już te końce nudzą :D

13. dud22

dud22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tel Awiw/Dąbrowa Górnicza/Warszawa
    No wlasnie zrobcie jeszcze 8 tematów na ten temat , zamiast czekac na jakies oficjalne newsy to robicie tylko smietnik i ciezko znalezc jakis ciekawy temat w dziale aktualnosci skoro wiekszosc to domniemania i plotki inaczej wypowiedziane niz w innym temacie

Co do tematu to mysle ze i tak dobrze jak na przelomie tych lat ;) Mam nadzieje ze do tego czasu cos jeszcze z niego wycisna :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum