1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Koniec z Microsoft Points! Testerzy nowego interfejsu informują, ceny gier wzrosły!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 10, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Punkty kupowało się w sklepach, które walczyły o klienta także ceną. Dodatkowo kupując 4200 MSP płaciliśmy mniej, niż nabywając dwie zdrapki po 2100 MSP.
    To pozwalało ostatecznie płacić za grę mniej. Te czasy się kończą.

Dla niektórych skończyły się wraz z pobraniem bety nowego Interfejsu Głównego Xboksa 360, który położy kres Microsoft Points.
    W internecie pojawiły się doniesienia, że ceny na brytyjskim Rynku Xbox Live wzrosły.

Gdy obok krajowej waluty funkcjonowały punkty, przykładowego Call of Juarez: Gunslinger Anglik mógł kupić za 1200 MSP lub 9,99 funtów.
    Betatesterzy informują, że teraz cena wzrosła do 11,99 funtów.
    Gry kosztujące 800 MSP podrożały z 6,80 do 8,99 funtów, a te kosztujące 1600 MSP kupimy za 14,99 zamiast 13,60 funtów.

Dodajmy, że w brytyjskim PS Store Gunslinger kosztuje 11,99 funtów, ale pojawiają się też przykłady gier, za które po aktualizacji dashboardu zapłacimy na Xboksie więcej niż na PS3.

Doniesienia dotyczą Rynku Xbox Live w Anglii. Testerzy ze Stanów i Kanady nie zauważyli zmian.
    Zapytamy rodzimych przedstawicieli Microsoftu o sytuację w Polsce, aczkolwiek firma ma zwyczaj niekomentowania plotek. A tym są póki co te informacje.

Aktualizacja tematu:

2. Lotnik421 Xbox One

3. mich2406

mich2406 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A myślicie po co zrezygnowali z punktów? Właśnie po to aby ukrócić proceder tańszego ich nabywania. Cały M$.

1 osoba to lubi.
  4. Tyczek1221

Tyczek1221 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie da się jakoś zarobić na tych ms pointsach ? Na allegro ludzie sprzedają zdrapki o wiele taniej, niż oficjanie sprzedaje microsoft. Kupić zdrapkę teraz i potem dostać równowartość ceny która jest warta oficjalnie więcej. np zdrapkę 2100 możemy kupić oficjalnie za 109zł na allegro jest to 76zł.

5. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ostatnio bardzo mnie wku***a polityka MS...

1 osoba to lubi.
  6. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Tak jak mówiłem.

I co, warto było testować?

7. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tańsze gry w dystrybucji cyfrowej a'la Microsoft.

8. croixdefeu

croixdefeu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Faktycznie tańsze . Gears Of War : Judgment 219,99 :peaceful: , kogoś w tym M$ chyba pogięło.

9. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Dlatego z chęcią 'przesiadłbym' się na PS3. Chociażby po to, aby nie dać zarobić chciwemu M$'owi. Niestety zainwestowałem zbyt dużo pieniędzy w gry, dlatego zmuszony jestem pozostać przy xboxie... Ja tylko jestem ciekawy, czy to u Nas jest tak drogo, czy ludzie wszędzie narzekają ?

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Haha :) brak słów.
    Kupujcie XO będziecie zadowoleni..

11. Krzyzyk

Krzyzyk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kluczbork
    Ciekawi mnie przelicznik punkty-złotówki.
    Miałem na koncie 20 ms points, a po przewalutowaniu mam 2 zł. Czyżby 10 pointów = 1zł?

12. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I tak za niedługo też będziesz miał ten dash, chyba że nie zaktualizujesz.

13. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    I jak by tu nie powiedzieć, że polityka Microsoftu jest nie korzystna dla klienta. Już widzę te ceny gier w wersji cyfrowej na Xboxie One. Cyfrowa dystrybucja miała mieć tańsze gry a jeżeli na nośniku a tu jakoś tego nie widać a koszta gry są mniejsze. Dziękuję Xboxowi zapraszam Playstation.

14. Darkkpoland

Darkkpoland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podlasie
    Nieźle, nieźle, dziwnie tak czuć jak ulubiona konsola upada, a konkurencja, której wcześniej nie lubiłem, coraz bardziej kusi...

2 użytkowników lubi ten post.
  15. mini21

mini21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    hmm, to ja mam na koncie 1300 msp i zaczynam się martwić, czy raczej zastanawiać, jak szybko je wydać.
    Bo jeśli MS podniesie tak znacząco ceny, to już te 1300 msp na wiele nie wystarczy...

16. Brajley

Brajley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja miałem 600 MSP i mi dali 31,20 co dziwne że niektóre gry kosztują tak jak kosztowały.

Obstawiam że za moment największy obrońca X'a (rikamaru) się pojawi i powie że to dla naszego dobra aby nie kupować gier za MSP a Kinect będzie służył tylko po to aby popatrzył jak ktoś robi sowie pogrzeb i pokaże wam że Xbox to świetna marka nawet do grania a nie tylko do gadania i opowiadanie mu kawałów.

1 osoba to lubi.
  17. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Ja i tak tylko 2 czy 3 razy kupowałem coś przez MS Points, więc ta zmiana mi nie wiele robi. Poza tym i tak najtaniej wychodzi gry wymieniać lub kupować na allegro aniżeli na Xbox Live.

18. mini21

mini21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Ja kupiłem przed chwilą Bolb'a 2.
    Za MSP wyszedł mnie taniej niż na allegro :)

19. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Mnie to tam nie rusza wogóle, nie zamierzam już nic kupić cyfrowo od MS, a przypuszczam, że ostatnią grę jaką kupie na X360 bedzie GTAV.
    Po przejściu jej, czyli pewnie gdzieś po 2-3 miesiącach, bo trzeba jeszcze sprawdzić GTA Online, podziękuje za 6 lat spędzonych z MS i pójde kupić PS4.
    Rozumiem zmienić punkty na walutę, ale odrazu przy tym podnosić ceny? Polacy na tym tracą w sumie dwa razy, brak punktów czyli tańszych zakupów i podwyszki o ok. 30% jak twierdzi pewien serwis. Boje się pomyśleć co za akcje bedą z xOne po kilku latach od premiery.

20. Kris194

Kris194 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyli co? 4200 MSP=420zł? Jeśli tak to nie powiem, żarty się ich trzymają w tym M$ :D

21. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Aktualizacja tematu w pierwszym poście!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum