Koniec z Odsiebie.com

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

wilku1212

Świeżak
Świeżak
 
L

livingfear

Guest
link nie dziala!
juz dziala.
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
wielka szkoda:( ,a policja nie się weźmie za poważne sprawy...
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli ten news to prawda, to rzeczywiście lipa. To był najlepszy serwer bez limitów...... Szkoda gościa nie dość, że zamknęli stronkę to i jego....
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
A co on ***** zawinil ?? moze teraz rs zamkna i wszystkie klony jakie powstaly w otatnich latach. Kolo nie mial wplywu na to co ludzie upaja mogl jedynie walczyc z tym jak to robia inne serwisy kasujac nielegalne oprogramowanie. Jak dla mnie to gowno mu zrobia za odsiebie jedynie moze cos za te plytki i dyski co mial w domu chociaz za to powinni cala polske zamknac :) a nawet siebie nawzajem pozamykac.
 

henieknw

Świeżak
Świeżak
został nam rapidshare i zmuły nawet przy premium
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
zawsze jest mediafire
 

Stan

Użytkownik
Użytkownik
wielka szkoda - os było moim ulubieńcem do czasu jak wyrywkowa hasła wstawili
teraz zostaje mi megaupload i mediafire - tylko szkoda że trochę mało popularne jest ;P
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
Chyba trzeba się przerzucić na ******** :/
 

sobel

Użytkownik
Użytkownik
Teraz ludzie powinni zaczac wstawiać ma MU
 

gomatekgo

Użytkownik
Użytkownik
No szkoda fakt aczkolwiek dla tych co lubią za darmochę maks łączem jechać to polecam filebase.to , jest takie jedno forum gdzie wrzucają 100% pewne upy na rs, filebase i wrzucali na odsiebie. Podawał nie będę bo raczej kojarzycie.
 
L

livingfear

Guest
szkoda tego- odsiebie i jego zalozyciela,Ciekawe czy to sie skonczy happy end'em jak to bylo np.z napisy info...?
 

mistrzoo191

Użytkownik
Użytkownik
Grrrrrrr . aż śle sie na usta prawdziwe często używane polskie słowo :mad:

Mój ulubiony serwerze, już cie nigdy nie zobacze ;( żegnaj .

Niech ryczy z bólu ranny łoś .
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
A wg mnie to dobrze. Co chwile jakieś problemy z os były, to przestarzała wtyczka, dyski im się spaliły, jakieś inne errory. Ostatnio z przeklej ściągłem pesa 2010 i żaden błąd mi nie wyszedł. Wszystko pięknie. Może się uploaderzy teraz na ten serwer przerzucą? A warto :D
 
L

livingfear

Guest
A wg mnie to dobrze. Co chwile jakieś problemy z os były, to przestarzała wtyczka, dyski im się spaliły, jakieś inne errory. Ostatnio z przeklej ściągłem pesa 2010 i żaden błąd mi nie wyszedł. Wszystko pięknie. Może się uploaderzy teraz na ten serwer przerzucą? A warto :D
Po trochu sie zgadzam,Przeklej faktycznie dobrze sie sprawuje w tej kwestii;)
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo mi będzie tego serwisu brakowało. Wszystkie pliki mogłem sobie porządkować, wrzucać prywatne i takie tam. Trzeba przyznać, że po godz. 20 to już trochę gorzej było z transferem, ale i tak o wiele lepiej w porównaniu do RS, czy MU. Teraz lubię ściągać z Hotfile, bo ten serwis jeszcze daje radę, ale za jakiś czas może też się tam zrobić niezły syf.

Dobra panowie to zrzucamy się na serwery, wynosimy się z kraju i stawiamy je sobie gdzieś gdzie UB nas nie dosięgnie i będziemy trzepać kasiorę.
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Serwis Odsiebie.com zamknięty i co dalej?

Założyciel serwisu wymiany plików Odsiebie.com został w weekend zatrzymany, serwis został zamknięty, dziś zrobiło się o tym bardzo głośno.

Trudno powiedzieć w tym momencie jakie zarzuty zostaną postawione właścicielowi serwisu, niewątpliwie fakt znalezienia podczas przeszukania mieszkania 200 pirackich płyt CD i 4 dysków twardych z wątpliwej legalności filmami nie poprawia sytuacji Łukasza z Wrocławia. Nie ulega jednak wątpliwości, że to jedynie wątek poboczny.

Niewątpliwie rozstrzygnięcia w tej sprawie będą miały spore znaczenie dla polskiego Internetu, wymiar sprawiedliwości będzie musiał zmierzyć się z zagadnieniem odpowiedzialności administratora serwisu internetowego za treści jakimi wymieniają się za jego pośrednictwem użytkownicy.

Większość Internautów nie ma raczej wątpliwości, że sukces serwis zawdzięcza w dużej mierze wymianie nielegalnych treści. Co ciekawe jednak, jeszcze nie dawno Gazeta Wyborcza opisywała serwis Odsiebie jako kolejny wrocławski sukces internetowy (wywołało to zresztą zażartą dyskusję). Oczywiste jest, że zawsze będą ścierać się różne opinie. O ile jednak zgodzić się można, że jeżeli serwis jest platformą ułatwiającą popełnianie zabronionych czynów to powinien być zamknięty to jednak wydaje się, że takie decyzje powinien podejmować sąd.

Sąd wydawałoby się powinien prawomocnym wyrokiem orzec czy dany serwis jest legalny czy też nie. Serwis powinien być zamykany dopiero po wydaniu orzeczenia na jego niekorzyść. Polskie prawo przewiduje wszak zasadę domniemania niewinności, zanim więc kara, najpierw udowodnienie winy. Nie trzeba przecież podkreślać, że zniknięcie serwisu na tydzień czy miesiąc z sieci może być jego definitywnym końcem... Jutro przed południem podczas konferencji w Zespole Prasowym KWP we Wrocławiu uzyskamy więcej informacji na temat zdarzenia, podstaw prawnych działania policji oraz zapewne dalszych działań prokuratury i policji.

PS:Sprawa z Xboxem niema za wiele wspólnego ale dodałem bo widze zainteresowanie takimi tematami

Serwis Odsiebie.com zamknięty i co dalej? - dobreprogramy
 

kamil2401

Użytkownik
Użytkownik
Raczej dużo mu nie zrobią, bo na stronach serwerów zawsze jest gdzieś napisane, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za pliki umieszczane przez użytkowników.
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
No a teraz psiarnia wezmie sie za tych co korzystali z tego serwisu ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom