Koniec z przerobkami na Allegro

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
Zauważ, że posiadanie chipa lub swap magic'a nie jest nielegalne. Przerobienie napędu w x360 - tak...
Zauważ, że cel jest ten sam - odpalenie kopii gry, więc konsekwencji w działaniu Allegro brak.
 

Loles

Użytkownik
Użytkownik
sam ciagne na oryginalach, ale jestem przeciwnikiem akcji, brak live'a w polsce, a wymagaja, zebysmy kupowali gry niepelnowartosciowe za ogromne sumy, allegro sie k... za kase od micro i niedlugo pewnie doczekam sie zakazu sprzedawania gier uzywanych:/
 

mentes

Banned
zapewne na dniach będą kasować aukcje z przeróbkami...
 

nick99

Użytkownik
Użytkownik
sam ciagne na oryginalach, ale jestem przeciwnikiem akcji, brak live'a w polsce, a wymagaja, zebysmy kupowali gry niepelnowartosciowe za ogromne sumy, allegro sie k... za kase od micro i niedlugo pewnie doczekam sie zakazu sprzedawania gier uzywanych:/
Ludzie co się z Wam dzieje. We wszystkim doszukujecie się jakiegoś przekupstwa Microsoftu i knucia za plecami. To chyba nic nienaturalnego, że poważny serwis aukcyjny, jakim jest allegro bierze się za sprzedawanie bądź co bądź nie wpełni legalnych rzeczy.
 

TheSonyMix

Użytkownik
Użytkownik
jak ktos pisze takie rzeczy to wydaje mi sie ze zazdrosci chyba tym co maja przerobiona(to moja opinia) i ze musi wydawac kase na gry. Kazdy ma wybor co chce ja mam przerobiona i nie wytykam palcem tych co nie maja ani tez nie jestem za tymi co maja. KAZDY ROBI TO CO CHCE.ja przerobilem bo nie mialem innego wyjscia musialbym grac w jedna gre rok zeby uzbierac na druga.
Zazdrościć ? Czego? Że mam kasę na konsole wartą 800zł, a nie mam kasy na gre wartą 30zł + ? (przecież nikt wam nie każe kupować gier nowych).

co Ty, nie zazdroszcza tylko juz dawno maja przerobioną konsole, a teraz zgrywaja "uczciwych"... takie pi*****enie
Kolegę zapraszam na Live :) TheSonyMix.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
30zł +/- ?
Ok, poprosze o te tytuły w takiej cenie to moge grać na orginałach

Fifa 10
FNR4
ACII
Forca3
NBA10
 

TheSonyMix

Użytkownik
Użytkownik
Nie wspomniałem o tych tytułach. Chodzi mi o starsze wersje gier. Nikt nie musi posiadać nowych. Szukaj na allegro, to nie boli.
 

chmuri

Banned
Użytkownik
no to prawda można znaleźć dobre tytuły do 50 plnków ale kochani nie oszukujmy się kto nie ma stałego przypływu gotówki to niech zapomni o oryginałach bo będziecie rok "doić" kasę na jedną grę
 

kabattiera

Użytkownik
Użytkownik
Ku.... Po ponad 2 miechach wyczekiwania miałem za jakieś 2tyg przerobić konsole.... Trudno będzie trzeba szukać po forach ;/. Ale w sumie jest jeden plus - może m$ zauważy to, że nawet takie portale jak allegro dołączają do tej akcji - Nie przerabiam - nie kradnę ;]
powiem ci ze jestes idiota... najpierw mowisz "Trudno będzie trzeba szukać po forach ;/" a później "Ale w sumie jest jeden plus - może m$ zauważy to, że nawet takie portale jak allegro dołączają do tej akcji - Nie przerabiam - nie kradnę ;]" zastanów się teraz nad tym co napisałeś bo wychodzi na to że jesteś bez mózgu :)
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Kupuje konsole po to żeby grać w te gry które chce, więc jeśli nie mam już kasy bo np. nie pracuje to nie będe zbierał 100zł przez miesiąć na 1 gre dlatego obstawiam że większość gier nie kupuje bo nie ma pieniędzy !
Jak ktoś ma kase to gry kupuje, jak nie ma to nie
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
up:
koleś, masz pieniądze na konsolę masz i na gry. Sorry, ale nie jest to sprzęt przeznaczony dla każdego, więc jeżeli jakimś cudem uzbierasz na samą konsolę to licz się z wydatkiem na gry. Nie ma kasy - nie ma konsoli ani grania. Wręcz nienawidzę takiego gadania jak to Twoje, brr :/
 

mentes

Banned
jest jedno powiedzenie nawiązujące do wypowiedzi AiZo Stac Cię na konsolę za 1000zl to stać cię na grę oryginalną.W większości przypadkach jest tak,że jeden zbiera rok na konsole i uzbiera tego tysiaka i co ma miesiąc 100zl na grę zbierać?

Z drugiej strony teoria z życia:

Kupujesz auto to musisz mieć na paliwo.A znam takich co kupują auto po to by stało w garażu i tyle
 

TheSonyMix

Użytkownik
Użytkownik
"Kupuje konsole po to żeby grać w te gry które chce, więc jeśli nie mam już kasy bo np. nie pracuje to nie będe zbierał 100zł przez miesiąć na 1 gre dlatego obstawiam że większość gier nie kupuje bo nie ma pieniędzy !
Jak ktoś ma kase to gry kupuje, jak nie ma to nie"

Kupując konsole, musisz się liczyć z faktem że do niej potrzeba gier. A że gry kosztują nowe po 200zł, to szybko możesz sobie oszacować fakt, iż nie stać Cię na to, i nie kupujesz konsoli. Proste? Jak jesteś taki biedny, to po co Ci konsola? Sprzedaj ją i kup chleb, i inne tego typu produkty.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom