1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Koniec z pudełkami - FIFA będzie wyłącznie online

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Nikolai, Październik 16, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Poznajecie tego pana na zdjęciu? To Peter Moore, szef oddziału Electronic Arts Sports. W wywiadzie udzielonym rok temu podczas konferencji PLAY oznajmił, że gry na płytach znikną w ciągu kolejnej dekady. A w wywiadzie udzielonym wczoraj twierdzi już, że FIFA będzie wychodzić na płytach góra pięć lat.

Podczas rozmowy z portalem MCV stwierdził, że wydawanie gier na dyskach nie ma już większego sensu. Moore widzi serię FIFA na krążkach najwyżej do 2016 roku. Potem ma już być ona rozprowadzana wyłącznie cyfrowo. Oczywiście wiąże się to również z planami rozbudowania trybu multiplayer. Jak zresztą słusznie uzasadnił odejście od dysków – w futbolu cały czas trwa sezon i najnowsze tytuły z serii mogą się zrobić po kilku dniach nieaktualne pod względem składów. Z pewnością taka dystrybucja ograniczy także problem piractwa.

(ź) grrr.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    bla bla bla. a gry i tak od samego początku wychodzą na "jakiś" nośnikach, a nie każdy ma możliwość dobrego dostępy do netu kart kredytowych itp. firmy nie będą ryzykować by tracić wielu klientów!

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    No właśnie :)

@Topic : Biadolenie o Chopin'ie

5. Xborix

Xborix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Powodzenia... dzisiaj co 3 użytkownik ma dostęp do Xbox Live i nie gra na piratach. A jak będzie w cyfrowej dystrybucji, to stracą około 2/3 sprzedaży gier. Ja jestem zwolennikiem trzymania i kolekcjonowania namacalnych pudełek z grami na półkach. Powodzenia im życzę... a w 2016 nie wiadomo co będzie.

6. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Czasy sie zmieniają, to było do przewidzenia. Jak tak się stanie to nowe konsole nie będą posiadały napędu. Nie mówię o następcach xboxa 360 czy ps3, tylko głębiej do przodu:)

7. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Gosciu moze miec racje, popatrzcie na to co bylo 5 lat temu a co jest teraz.

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    A co było 5 lat temu?
    Gry przecież też były w pudełkach, na dodatek takich samych.

Moim skromnym zdaniem to trochę poroniony pomysł, nie wielu ludzi zdecyduje się na coś takiego.
    Takie gry musiały by być o co najmniej 50% tańsze.

9. Ciastek

Ciastek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A wiadomo że ludzie wolą kupić coś co jest namacalne pudełko, płyta a tak to ma sie wrażenie że wyrzuciło się pieniądze. Zresztą co z edycjami kolekcjonerskimi?

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Chodzi im o piractwo no i o zło czyli sprzedaż używanych gier.

11. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aż tak bardzo zależy wam na tych 'pudełkach'? Mi nawet wygodniej pobrac gre z internetu, niż leciec do sklepu i jeszcze zapłacic pośrednikom. Widac, że nie macie innych pasji, wy tylko gracie, troche mi was szkoda, jeśli gry mają dla was takie znaczenia. Może jeśli znajdziecie sobie zainteresowanie, zaczniecie robic coś kreatywnego, to inaczej spojrzycie na sprawe :) Mi na pudełkach nie zależy, tak, fajnie się na nie patrzy, ale po kilku tygodniach już tylko gdzieś zalegają. Jeśli mielibyśmy zapisywac gry na dysku, to 250gb nie wystarczy, tym bardziej, że technika idzie do przodu, i gry będą zajmowac coraz więcej 'GB' ? a może w następnej generacji już nawet 'GB' nie będą wystarczac? Pożyjemy, zobaczymy.

12. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Twój post to stek bzdur... Od początku do końca...

13. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nie podoba mi się ten pomysł, ja np. nie mam tak dobrego neta żeby śmigać z XBL i nie wiem czy chociażby przez następne pare miesięcy coś się zmieniło. Lepiej mieć gre na płytce i koniec.

14. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak wyżej,mam neta 1mb i lubię moją kolekcję gierek na półce :D

15. Lunevil

Lunevil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    Do 2016 według majów nie dożyjemy :D
    Pomysł pana Moore'a jest głupi, chyba że zapewni każdemu graczowi karte kredytową bądź dostęp do kont bankowych.

16. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Kalendarz majów kończy się w 2012:p Na euro:D

Ja myślę itak że to nie jest zły pomysł. Za pare lat będzie szybszy internet. Nie będzie sie trzeba bawić z płytami że sie porysują czy coś w tym stylu.

17. akira_yuki_san

akira_yuki_san Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdyby taka sytuacja faktycznie sie wydarzyla to mozliwe, ze gry potanieja. Wszak cyfrowa dystrybucja odcina z dochodow hurtownie dystrybutorow i takie tam hieny. Jestem jednak pewien obaw co do tego pomyslu. Po pierwsze to internet. Nie kazdy ma w Polsce dostep do dobrej jakosci lacza a co maja powiedziec rumuni, bulgarzy czy brazylijczycy? To tez sa rynki i nie sadze, ze ktos sobie ot tak odetnie tych klientow od gier. Owszem za iles tam lat wiele w kwestii internetu sie zmieni, ale pewnie nie na tyle, aby mozna bylo takie rozwiazanie WSZEDZIE wprowadzic. I sprawa podstawowa- w ostatnim czasie konsole bardziej otwieraja sie na casual playerow. Ciekawe jak ta sprawe chca rozwiazac. Juz widze jak 50 letnie matki odpalaja laptopy loguja sie do xbox live, sciagaja gre synowi, robia aparatem zdjecie a pozniej drukuja zdjecie i klada pod choinka:)

18. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    A co zrobisz jak gra ci się znudzi lub nie spodoba ? wersje pudełkową możesz przynajmniej potem sprzedać a z takim pobranym ciulstwem nic nie zrobisz

19. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Głupi , idiotyczny pomysł ? Dlaczego?

1. 50% osob na swiecie , albo nie ma neta, albo ma słabego (1mb) - Ja mam 1mb i to sie nie zmieni do 1 roku napewno ...
    2. Edycje kolekcjonerskie co z nimi ?
    3. Bez edycji straca popyt na gry (Zero sprzedazy jak gra sie znudzi, zero chwalenia się przed znajomymi super wypas grami)
    4. Można by tak bez konca wymienac...

20. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Po prostu chcą zwalczyć piractwo oraz rynek wtórny :) Pożyjemy zobaczymy czy to coś wprowadzą, oby nie :)

21. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Tak jak kolega wyżej napisał.Chcą zwalczyć rynek wtórny.Nie gram w fifę,lecz i tak uważam,że jest to poroniony pomysł jak z PSP Go! Wole gry pudełkowe z kilku powodów:mogę odsprzedać :D,kupując grę w pudełku wiem za co zapłaciłem,przyjemnie się patrzy jak kolekcja rośnie na półce.Mam nadzieje,że w przyszłości kupując edycje kolekcjonerską w pudełku nie znajdziemy kodu do gry zamiast płyty,to by był koszmar.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum