1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Koniec ze świeceniem dekoltem - Twitch wprowadza nowy regulamin, posypały się bany

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 28, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Amazon niedawno kupił Twitch za prawie 1 mld dolarów. Firma zaczynała spokojnie, ale już widać pierwsze zmiany wprowadzane przez nowy zarząd. Koniec ze "świeceniem dekoltem" na żywo.

Amazon, który wykupił niedawno Twitch, postanowił zmodyfikować trochę regulamin swojej platformy live-streamowej, która bije rekordy popularności wśród posiadaczy konsol. Korporacja uznała, że konieczne jest ukrócenie "sugestywnych" i erotycznych treści prezentowanych w transmisjach użytkowników.

Administratorzy Twitch zakazali występowania przed kamerką "w samej bieliźnie, strojach kąpielowych i naklejkach na sutki". Niedozwolone są również "nagie torsy".

Co z naszą wolnością? W końcu niektórzy zapewne uwielbiają przesiadywać półnago przed konsolą. Na to administracja Twitch ma gotową odpowiedź: "po prostu wykadrujcie kamerkę na twarz".

Osoby, które nie zastosują się do powyższych zaleceń mają być blokowane z platformy Twitch. Pozostaje oczywiście pytanie czy administratorom uda się upilnować ogromną ilość użytkowników? Stawiam, że nie będzie to proste.

Twitch rozpoczęło już wlepianie banów użytkownikom nie stosującym się do nowego regulaminu. Jedną z zablokowanych osób jest Meg Turney z programu Rooster Teeth.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    I bardzo dobrze, bo nie można się skupić na obejrzeniu materiału z gry, gdy jakaś laska świeci mi balonami na ekranie.

4. pablinho

pablinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale lipa. Ja tam lubię cycki.

5. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Jak będziesz starszy to zobaczysz prawdziwe. Twitch jest do oglądania gier. Popieram.

5 użytkowników lubi ten post.
  6. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Nie rozumiem oglądania jak ktoś gra chyba że robi to w mega zabawny sposób ale jak już bym miał oglądać to wolałbym żeby cycki byly no kto tego nie lubi

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ludzie czy wy nigdy cycków nie widzieliście ?

1 osoba to lubi.
  8. x-360klocek

x-360klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko/Furth
    Jak wam się dekolt nie podoba to nie oglądajcie. Niech nie ograniczają ludziom wolności!

9. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Co za gość! To gdzie jeszcze te cycki byś chciał oglądać - na Twitchu, w wiadomościach, w tramwajach, na ulicach, w sklepach? Wtedy by było dobrze i nie ograniczało Ci wolności? Wyobraź sobie że widziałem już ich na tyle dużo, że gdy wchodzę na Twitcha to chcę zobaczyć dobre granie a nie cycki jakiejś smarkuli. A Ty jak chcesz oglądać cycki to wiesz gdzie ich szukać. Tam Ci nikt wolności nie ograniczy.

2 użytkowników lubi ten post.
  10. miaucoon

miaucoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Przecież to jest tak proste, że nawet ludzie nie są do tego potrzebni. Automat wykryje, zrobi screena na dowód i zablokuje użytkownika.

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    I bardzo dobrze niech blokują. Na fejsie też powinni zacząć blokować za zbyt "wolne pokazywanie swych wdzięków". Bo wszystko jak wszystko ale są tam też dzieci itp itd.

Później tak ubrane laski chodzą po mieście i dziwią się, że są obsypywane głupimi tekstami, bądź podrywane przez tępych osiłków, gwałty itp.

Rozumie, że laski mają swój wdzięk ale nie muszą chyba na każdym kroku tego pokazywać.

Czasami odnoszę wrażenie, że niektóre chciałyby jakąś karierę zacząć na redtub* i innych tego typu portalach.

2 użytkowników lubi ten post.
  12. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mimo iż jestem kobietą to popieram :D Bez przesady na twitcha wchodzę po to żeby oglądać gameplaye z gier, a nie po to żeby oglądać ludzi...:) A Ci co chcą cycków to niech idą sobie stronki do tego przeznaczone. Nie wiem ileż można tego oglądać, mi już by się to znudziło ;)

13. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
  14. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    yyy....to chyba nie masz kobiety i dlatego Ci tego "brakuje", że na twitchu musisz oglądać cycki, zamiast gry...;)

1 osoba to lubi.
  15. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Strzał kulą w płot :) Kobietę mam i mi nie brakuje :)
    Po prostu tłumaczę Ci, jak mężczyzna kobiecie, że takie widoki nigdy się nie nudzą :)

A to, że jakieś panienki na twitchu świecą tym i owym - mi osobiście to nie przeszkadza. Ale jak do twitcha mają dostęp dzieciaki (a mają) to ruch z ograniczeniem tego typu treści jest jak najbardziej w dobrą stronę.

16. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra

Błąd. Właśnie przez wdzięki niektórych tych panien nie można się skupić na rozgrywce a to nie do przyjęcia.

17. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    RlY ? To już świat tak zdurniał, że rozprasza go coś co w mniemaniu właścicielki/a miało przyciągnąć uwagę ludzi ? Ja wiem że ludzie wkładają iphony do mikrofali a xboxy do piekarnika ale bez przesady zwykła notka "treść dla dorosłych użytkowników " i tyle . Nie popieram tego typu zachowań ale niech zrobią coś żeby usunąć problem a nie go ukryć, ulepszenie potwierdzenia wieku jest przyszłością, żyjemy już w takich czasach, ,że anonimowość w Internecie to mit. Wystarczy wpisać swój nick z gry a znajdzie was wszędzie ..
    Jeżeli komuś się to podobało jak laska/koleś tnie w wowa bez spodni to weryfikacja i tyle .. Ktoś tu o dzieciach wspomniał .. już to widzę jak ty z PEGI pod rękę cały życie byłeś ..

18. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Wchodzę na Twitcha by oglądać streamy z gier z komentarzem, a gdy chcę pooglądać wdzięki u dziewczyny, to po prostu do niej idę i/lub wchodzę na specjalistyczne stronki od tego. Gdy laska świeci dekoltem grając w grę, to weź tu się człowieku skup na jej grze (Każdy zdrowy facet nie da rady).

BTW. Skończy się pójście na łatwiznę by zebrać w szybkim tempie jak najwięcej widzów :D

19. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    co???
    laska może się ubierać jak chce(goła najwyżej dostanie mandatem po *****), a tobie nie wolno jej ani "obsypywać głupimi tekstami", ani gwałcić. jasne?
    podejście rodem z kruchty- kobitki maja siedzieć w domu, szczelnie zasłonięte, gotowe na rozkazy pana...no jprdl...
    co to, ****, kalifat, że im nie wolno się ubrać dowolnie???
    człowieku, tekstem że kobiety są same winne gwałtów na nich, pokazałeś już wszystko. dziękuję, nie mam pytań. :)

20. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    To Ja nie jestem zdrowy. Bo w takim momencie (jak opisujesz) wyłączam ten szajs i szukam czystego gameplay'a.

Sami piszecie, że nie możecie się skupić na grze bo cycki.. jak cycki zniknął to skupicie się na grze - bardzo proste.

kuleczka91 tak jak mówisz. Połowa dzieciaków (bo to zapewne większość widzów) ogląda cycko gameplaye bo nie mają dziewczyn itp itd.

Moja reakcja jest taka cycki aha oka.. ale Ja chce grę, a nie cycki.

EDIT:
    Też do Ciebie nie mam pytań. Będziesz starszy wtedy Ja będę jeszcze starszy.. być może wtedy zrozumiesz o co mi chodziło w wypowiedzi - bo jak na chwilę obecną widzę, że nie.
    Przeczytaj wypowiedź drugi raz. Bo jakoś nigdzie nie napisałem, że JA (pogrubię dla ciebie słowo JA bo masz chyba coś ze wzrokiem) rzucam tekstami, zaczepiam bądź chce jakąś zgwałcić.. Człowieku opamiętaj hormony.

Dalszej wypowiedzi nie komentuje bo nabiera formy obraźliwej w moim kierunku.

21. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    to ostatni mój post tutaj, bo nie będę go tak śledził uważnie, jak ty. :D
    otóż pewnie ze 2 razy od ciebie jestem starszy, więc tyle co ja podymałem w życiu panienek, to ty na redtube nie widziałeś.(żarcik)
    to raz. :D
    a dwa, nie napisałem że gwałcisz, tylko, że ci nie wolno.
    kłania się zrozumienie tekstu, etc.
    że o ortografii nie wspomnę. pa.

Wczytywanie...

Poleć forum