1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konieczność aktualizacji konsoli dla nowych gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez silos, Grudzień 27, 2013.

1. silos

silos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Posiadam konsolę XBOX 360 z 2010 z napędem LiteON DG-16D4S (szczegóły napędu: LiteON DG-16D4S NO:14C, FW Ver.:0225, HW Ver.:A0A0) po przewierceniu (LT3.0) z oryginalnym dashboardem 2.0.15574.0. Płyta główna nie była modyfikowana. Konsolę nigdy nie podłączałem do Internetu. Obecnie mam nowe gry np. Just Dance 2014 i niestety po włożeniu płyty wyskakuje monit o konieczności dla tej gry aktualizacji. Jeżeli daję na NIE to oczywiście gra nie uruchamia się. Jeżeli daję na TAK to pojawia się nowe okno z informacją o tym, że nie można zainstalować aktualizacji. Płyty nie da się odczytać i numer ze statusem błędu: 3CD6-0000-0000-0100-8007-0015.
    Boję się aktualizować konsolę do wyższego dashboard aby mi się nie zablokowała. Czy jest jakiś sposób na wypalenie płyty lub nagranie na pendrive niskiej aktualizacji aby mi najnowsze gry chodziły a jednocześnie konsola nie zablokowała się, czy też jest możliwość obejścia tej aktualizacji i gry będą chodzić ? Czy wgranie z http://www.xbox.com/system-update-usb jest bezpiecznie dla mojej starej konsoli ?

Za wszelką odpowiedź serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam
    M.K.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. loot2014

loot2014 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Przeróbki ci nie usunie masz to jak w banku. Wczoraj sobie aktualizowałem swoją wersje dasha na najnowszą i mam teraz 16547 ;) Po aktualizacji dasha wszystkie najnowsze gierki powinny ci śmigać :D

5. grzesiek1234

grzesiek1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    wczoraj postanowiłem wrzucić tą (16547) aktualizację (z wcześniejszej 16537) i nie wiem czy nie spaprałem czegoś. Mam konsolkę Jasper z RGH, a aktualizację robiłem po krótce tak:
    1) Simple NAND Flasher -> Zrzuciłem NAND-a na USB
    2) xeBuildem 2.091 zrobiłem aktualizację pliku do v 16547.
    3) Simpler NAND Flasher -> wgrałem to co powstało
    4) Później chciałem wgrać avatary więc ściągnąłem oficjalny $$ystemupdate i zrobiłem update z pendrive, ale avatary się nie pojawiły.
    5) Efekt:
    a) Brak avatarów (ale to już było wcześniej więc się nie przejmuję),
    b) Profil na FSD3 stracił achivementsy
    c) Profil nie potrafi załadować save-ów, pomimo, że save wszystkie teoretycznie są, bo mogę je na USB przenieść
    d) Dashlunch 3.10 nie działa, (działa 3.08 ale nie wiem czy z niego można korzystać)

Pytanie moje jest takie:
    1) czy nie spraprałem konsoli?
    2) czy save są do odratowania? Czy możne je jakoś przenieść na nowy profil? Czytałem o takim czymś jak 360Revolution, ale nie wiem czy to jest OK, lub czy można save przywrócić na nowy profil za pomocą innego programu (HORIZON na przykład)?

Dzięki za odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum