Konkrety dotyczące usługi Call of Duty Elite

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl


Wiadomym było, iż na imprezie Call of Duty XP poznamy konkrety dotyczące nie tylko zawartości dysku z Modern Warfare 3, lecz również dobrodziejstw, jakie czekają na wszystkich, którzy będą w stanie uiścić drobną opłatę za korzystanie z usługi Call of Duty: Elite. Czy na pewno "drobną"? O tym przekonacie się, przechodząc do rozwinięcia.

Zacznijmy od tego, że zadaniem usługi nie jest skrzywdzenie osób, jakie nie wykażą ochoty do płacenia firmie Koticka za dodatkową funkcjonalność. Ma ona na celu jedynie wynagrodzić najbardziej oddanych fanów marki.

Za darmo otrzymujemy dostęp do wszystkich statystyk, wyników, statystyk oręża oraz możemy udostępniać półminutowe filmy w HD. Jeśli zdecydujemy się na zakup konta Premium (49,95$ za 12 miesięcy), możemy liczyć na 10-dolarową zniżkę na DLC, wsparcie dla klanów, dodatkowe perki oraz rangi, a także osiem razy większą ilość miejsca na serwerze, na który wysyłamy udostępnione filmy.

Materiały opatrzone humorystycznym komentarzem zostaną opublikowane na tak zwanym Noobtube, natomiast Ridley Scott poprowadzi cykl Friday Night Fights, który postara się przenieść działania wojenne z prawdziwego świata do gry.

Na koniec pozostawiłem kwestię DLC. Tych ukaże się... 20. Ci z Was, którzy zdecydują się na uiszczenie zapłaty, mogą liczyć na dodatkową zawartość co miesiąc, natomiast reszta będzie musiała zadowolić się dodatkami ukazującymi się co kwartał. Oprócz map, możemy liczyć na nowe misje oraz tryby.

Prawie zapomniałem - każdego dnia będziecie mieli szanse na wygranie... iPoda, czy chociażby... Jeepa.

źródło
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
20 DLC, wlasnie z tego powodu DICE bardziej mi sie podoba ze nie ma takich glupot.
20 DLC, znizka 10 Dolcow to i tak zaplacic bedzie trzeba z 5-10 dolcow...
Miazga...
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Chyba ich k*rwa coś boli, nie dość że placimy około 200zł na Golda to jeszcze mamy 160zł dać na Elite? Chyba im się w du*ach poprzewracało. Moich pieniędzy na pewno nie zobaczą!
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
śmiech na sali. im więcej widzę gameplayi z MW3 i BFa, im więcej czytam, tym bardziej mam dosyc obu tych gier.. CS:GO FTW!
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Haha, DLC miały być za friko dla subskrybentów usługi, a tu proszę... Z drugiej strony jednak, po Acti można się było tego spodziewać.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Nie wiem czy zauważyliście to - możemy liczyć na 10-dolarową zniżkę na DLC, wsparcie dla klanów, dodatkowe perki oraz rangi, czyli coś bardzo znanego z gier opartych na mikrotransakcjach
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Myślę, że ten temat nie potrzebuje komentarza. Napiszę tylko... a nie mówiłem? Jak gracz kocha Activision, tak Activision gracza ma gdzieś ;)
 

scorpion22

Banned
to Friday Night Fights bardziej by mi się podobało w BF'ie
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wiem czy zauważyliście to - możemy liczyć na 10-dolarową zniżkę na DLC, wsparcie dla klanów, dodatkowe perki oraz rangi, czyli coś bardzo znanego z gier opartych na mikrotransakcjach
I Jechu w tym momencie zamyka mordy hejterom - w dzisiejszych czasach w co drugiej grze jest coś takiego jak mikrotransakcja - głównie w MMO, mogę dać hajs to dostanę bonusy, nie dam to ich nie dostanę... ale nadal mogę normalnie grać :) Już od dawna zapowiadali (o ile się nie mylę) że chcą coś takiego do Coda wprowadzić - no i proszę :)
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Mhm Hex, a słyszałeś kiedyś o czymś takim jak 'pay to win'? Znając umiejętności twórców CoDa zrobią te płatne perki tak pok*rwione, jak one-man-army, commando czy last stand. Ale to tylko moje mniemania, pożyjemy zobaczymy. :)
 

lewy725

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze 2 miechy temu byłem przekonany, że na 100% kupie CoD'a. Od miesiąca zastanawiam się czy jednak nie zainwestować w BF. Po tym co tutaj przeczytałem jestem na 99% pewny zakupu gry od DICE. To co Activision robi z klientem to się w pale nie mieści. Nie dość że trzeba wybulić za golda, wybulić za gre, wybulić na DLC ( których będzie 20!!!!!!) to jeszcze chcą żeby bulić za konto premium, gdzie dzięki temu dostanę nowe perki!!!! Przypomina mi się gra w Traviana. Tam jak się nie wybuliło kasy to na początku jako tako dało rade wyżyć na planszy, lecz po mniej więcej 3 tygodniach grania bez dodatkowych bonusów odstawałeś od czołówki i to bardzo daleko. Obawiam się, że tu będzie to samo. Więc żegnaj CoD i witaj BF
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
ojj tu mnie wkurzyli... na pewno nie dam im tyle kasy za te bajery. i w sumie latało by mi to obok nosa gdyby nie dowalili tymi dodatkowymi perkami. W tym momencie mocno się zastanowie nad zakupem MW3. Bardzo lubie serie MW ale tutaj mnie zawiedli na całej lini. Zresztą jak mogli zaplanować już 20DLC? <lol> Skoro mają już tyle pomysłów to dawać na płytke a nie! W tym roku na 100% miałem zamówić GOW3, BF3 i MW3 ale po tym newsie ostatnia gra może spaść z listy...
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Nikt nie każe kupować żadnego Premium. Fakt, przesadzają już z tym wyciąganiem kasy. Cały CoD Elite powinien być za darmo za ich dotychczasowe zarobki, a zachowują się jakby byli malutkim studiem który zarabia ledwo na pensje dla pracowników. No ale Elite to tylko pierdół, więc nie ma sie czym martwić. Gorzej z tymi dodatkowymi perkami... Tu to już przesadzili, jeśli to prawda to się poważnie zastanowie nad kupnem MW3.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
@up - no właśnie mnie by to w sumie nic nie zabolało po prostu olałbym tą dodatkową usługe bo szkoda kasy. ale jak *******i z tymi perkami to już przesada...
 

sielak2

Użytkownik
Użytkownik
Znając życie ludzie kupią abonament w dniu premiery MW3 ucieszeni że im się zwróci kasa za te 20 DLC, a Acti sprytne wyda przez rok 1-2 DLC a reszta po roku od premiery MW3 więc ludzie znów przedłużą abonament ELITE
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Oby to było na zasadzie ich wcześniejszego odblokowania, bo jeśli będzie to wyglądać tak "zapłać by mieć perk juggernaut" to ciemno to widzę.
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że ten temat nie potrzebuje komentarza. Napiszę tylko... a nie mówiłem? Jak gracz kocha Activision, tak Activision gracza ma gdzieś ;)
Hehe.. Inaczej:
Jak gracz kocha Activision, tak Activision gracza... PIENIĄDZE :D
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Kurna gdybym grał na oryginałach to byłbym oburzony w ****. Gdyby zrobili coś takiego jak Rockstar Pass w L.A. Noire to byłoby by jeszcze w miarę.
Ciekawe, czy te 20 DLC będzie po 1200 MSP.
 

mrmarko

Użytkownik
Użytkownik
Wydawcy gier coraz bardziej robią pod górkę, zobaczymy co będzie ale najpierw BF.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom