1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konkurs KONKURS HALO: THE MASTER CHIEF COLLECTION

Temat na forum 'Ogłoszenia' rozpoczęty przez brattanek, Luty 1, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Konkurs XboxForum.pl do wygrania
    HALO: THE MASTER CHIEF COLLECTION!
    halo_master_chief_CELG.jpg

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać wersję pudełkową HALO: THE MASTER CHIEF COLLECTION należy wykonać zadania konkursowe:
    1. Polubić nasz profil na Facebook'u.
    2. Za pomocą konsoli Xbox wejść na XboxForum.pl, zalogować się i zrobić zdjęcie strony głównej (tak aby nazwa użytkownika była widoczna na zdjęciu) - przykład.
    3. Napisać w kliku zdaniach (min. 360 znaków) za co lubisz XboxForum.pl.

Zasady konkursu:
    - konkurs trwa od 01.02.2015 do 28.02.2015.
    - udział mogą brać wszyscy użytkownicy forum oprócz całej Administracji.
    - odpowiedź należy umieszczać w tym temacie jako post, obowiązuje zasada 1 użytkownik jeden post. W poście musi znajdować się zdjęcie + opis.
    - ja oraz @-=SETH=-@-=SETH=- zweryfikujemy zgłoszenia i wybierzemy zwycięzcę.
    - nagroda zostanie wysłana pocztą do zwycięzcy.

haloaa.jpg

Zastrzegamy sobie prawo do przeniesienia nagrody na kolejny konkurs jeśli w konkursie nie weźmie udziału minimum 20 osób. Zabronione są multi-konta, plagiaty itp.

Ostatnia edycja: Luty 1, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    1. Już dawno temu zalajkowane ;)

2. [​IMG]

lub w wersji full KLIKNIJ

3. Za co lubię XboxForum.pl? Hmm... ano za to że odkąd jestem tutaj zarejestrowany zawsze mogłem liczyć na pomoc innych użytkowników w sprawach technicznych jak i drobnych błahostkach. To właśnie dzięki temu forum znalazłem użytkownika -=DEXTER=- u którego kupiłem swoją X360 przerobioną na RGH i byłem mega zadowolony. Później sprzedałem bo kasa potrzebna czasem tak bywa ;) następnie po roku od sprzedaży kupiłem PS4 ale brakowało mi wygodnego pada i sentymentu do XBOXa więc sprzedałem PS4 i kupiłem XO. Teraz jestem zadowolony gdyż wróciłem znowu na tutejsze forum. Wcześniej z oczywistych względów po sprzedaży X360 oraz kupnie PS4 tutaj nie zaglądałem. Teraz od kiedy znowu mam XBOXa zaglądam tutaj codziennie bo ciągle pojawiają się nowe newsy, gry, problemy świeżaków które czasami fajnie jest poczytać pośmiać się z nich w duchu a czasem im pomóc. I myślę że właśnie za to uwielbiam XboxForum.pl za cały ten klimat który z roku na rok nawet po dłuższej nieobecności wciąż się nie zmienia i oby tak pozostało do końca świata i jeden dzień dłużej. Pozdrowionka.

4. Kamlot

Kamlot Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1. Jest
    2. Zdjęcie
    3. Ja przede wszystkim lubię xboxforum.pl za dwie rzeczy, które myślę, że nie są standardowe na innych forach, nawet niekoniecznie związanych z tą tematyką. Z natury jestem pedantem, co z reguły jest częstsze u kobiet, niemniej zmierzam do tego, że kierując się wyborem fora dyskusyjnego lub nawet ewentualnie jakiejś strony, pierwsze co przykuwa moją uwagę to porządek. Uwielbiam, gdy forum jest idealnie posegregowane na kategorie i podkategorie. To pozwala mi się intuicyjnie poruszać i szybko znaleźć to, czego potrzebuje. Druga sprawa to estetyka wyglądu. Po ostatnich zmianach w tej kwestii, jest niemal perfekcyjnie. Nawet takie proste zmiany, jak nowy wygląd poszczególnych rang użytkownika, czy dodanie okładek obok tematu z nazwą gry, dają wymierny efekt dla oczu. Krótko mówiąc w zmianach jestem zwolennikiem ewolucji, a nie rewolucji, więc to też jest pośredni plus. Nie chcę na potrzeby konkursu wychwalać tego i owego, co nie raz na innych forach jest dosyć powszednie, więc wspomniałem o tych dwóch, przynajmniej dla mnie istotnych sprawach i to one w moim przypadku decydują o tym, że na tym forum zostanę.

5. Artur Lochyński

Artur Lochyński Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Rogoźno
    Witam ;)
    1. Lajk poszedł już dawno temu.

2. Fotka zrobiona: [​IMG]
    Full: https://imageshack.com/i/hjBDQ8nGj

3. Dlaczego właśnie xboxforum.pl ? No cóż, jako stały gracz konsolowy już od dobrych kilku lat nie wyobrażam sobie dnia bez moich Xboks-ów (360 oraz One) lubię przeglądać i czytać o wszystkim co dotyczy mojej konsoli. Tutaj znajdę tematy o nowościach, grach, problemach, różnych promocjach itp. Tutaj znajdę wszystko co chciałbym zobaczyć np. ciekawe filmiki na youtube, które wstawiacie, recenzje, które chętnie czytam czy wspólne dyskusje na temat super gierki, gdzie każdy ma coś ciekawego do powiedzenia. To właśnie gracze którzy są tu obecnie zgrani tworzą super klimat tego forum, że aż chce się tutaj być ;-) Ponadto szukasz znajomych do pogrania online ? A nie masz zbyt wielu znajomych co posiadają XBOXA zajrzyj tutaj poznasz zajebistych graczy co chętnie dołączą do ciebie i potowarzyszą we wspólnej gierce ;) Co tu dużo pisać ... uwielbiam xboxforum.pl, po prostu za całokształt jaki prezentuje to forum a raczej jaki tworzymy MY gracze wszyscy razem. Pozdrowionka dla wszystkich!

RE: Post poprawiony, przepraszam za niedogodności :)

Ostatnia edycja: Luty 10, 2015
  6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    1. Jestem jedną z nielicznych osób która nie posiada konta na FB, lecz specjalnie na te okoliczność utworzyłem konto i dałem lobię to
    2. [​IMG]
    3. Na xboxforum trafiłem klika ładnych lat temu szukając informacji w sieci odnośnie wymiany lasera w mojej starej 360. Goglowski trop przywiódł mnie aż tutaj, gdzie znalazłem odpowiedź no moje nurtujące pytanie, z początku zapowiadało się na jednorazową przygodę, lecz po krótkim pobycie okazało się ze wsiąknę na dłużnej, znalazłem tu nie tylko odpowiedzi na moje pytania dotyczące xboxsa 360 jak i również poznałem nowe osoby z którymi gram do dziś, a w miarę pogłębiania mojej wiedzy o xbox dzięki miedzy innymi xboxforum zacząłem się dzielić moja skromna wiedzą z innymi użytkownikami służąc dobra radą, choć niekoniecznie słuszną, i za to właśnie lubię xboxforum jest to dla mnie miejsce gdzie znajdę odpowiedź na każdy dowolny temat jak i spotkam ciekawe fajne osoby dzielące się swoją wiedzą i opiniami, a dzięki temu ze forum jest jasne i przejrzyste przegląda się je łatwo i swobodnie co sprawia mi wielką przyjemność.

7. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    1. Like ogarnięty już dawno temu :)
    2. Zdjęcie:[​IMG]

3. Od czego zacząć? Na forum jestem od 2012 roku. Na początku, gdyby nie forum nie dowiedziałbym się o tym, że na LT śmiało i bez obaw można grać na Xbox Live. Co za tym idzie, nie poznałbym wielu wspaniałych osób, z którymi do dnia dzisiejszego gram wieczorami, a nawet spotykamy się poza XBL mimo, że dzieli nas spora ilość kilometrów do pokonania. Przez to, że trafiłem na forum kupiłem mojego Slim’a od Ankoholika (polecam oczywiście kolegę po dziś dzień), który służył mi dzielnie przez 2 lata i nadal cieszy kolejnego właściciela. Oczywiście czym byłoby forum bez codziennej porcji aktualności od Seth’a, które pilnie śledzę dzień w dzień – za to ogromny plus. Aktualności to mój ulubiony dział na forum. Lubię forum za to, że można mieć niezły ubaw przy czytaniu postów wielu gimnazjalistów, którzy udają ogromnych ekspertów w sprawach związanych z Xbox. No to teraz powiem parę słów na temat wspaniałej cenzury na forum, która umila mi każdy post tutaj :D Na co dzień używam dosyć niecenzuralnego słownictwa, ale przynajmniej na forum podczas pisania postów muszę wykazać się elegancją i opanowaniem, co czasami nie jest łatwe! Administracja na forum uważnie śledzi posunięcia każdego z użytkowników i odpowiednio ich nagradza – coś o tym wiem i przekonałem się już nie raz. Może dlatego, że już jestem trochę starszy, leniwy i nie do końca chce mi się czytać regulamin ;). Lubię forum za ciągłe kłótnie między użytkownikami Xbox One i Play Station 4 – napisałem pełną nazwę, bo to więcej słów. Spokojnie Panowie i tak na końcu pozbędziecie się PS4, bo reklamy firm pogrzebowych staną się zbyt uciążliwe ;).

Tak w ogóle to mi się przywidziało i miało być 360 znaków, a nie słów… Pozdrowienia dla Wszystkich! Kuba.

//zdjęcie nie działa@brattanek@brattanek
    Już działa :)

Ostatnia edycja: Luty 26, 2015
    dawidek295 lubi to.
  8. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    1. Lajknięte ;)
    2. http://zapodaj.net/02e65a1467378.jpg.html
    3. Najbardziej lubię to forum za pomoc, którą możemy uzyskać przez graczy. Często po zadaniu pytania, gdzie nigdzie o tym nie ma mowy uzyskujemy odpowiedź. Również możemy pomóc innym. Lajkujemy posty, które nam pomogły i potem dzięki temu wiemy kto chce najbardziej pomocny :D. Również super jest to, że można poznać tutaj masę ludzi, a potem przełożyć to na grę na Xbox'sie. Tak poznałem kilka fajnych osób i porobiliśmy osiągnięcia. Czasem można się doczytać też bekowych postów gimbów i się pośmiać :D. Ale o to przecież chodzi! Bez spiny i na luzie :D. Pogadać można na chatcie na obojętnie jakie tematy lub stworzyć tematy inne niż na temat Xbox'ów i poznać się bardziej. Możemy też kupować rzeczy od siebie nawzajem i tym samym ułatwiamy sprzedaż, a ludzie którzy chcieli coś kupić, długo nie mogli znaleźć co to wreszcie mogą tutaj na coś ciekawego trafić.

Krótko, zwięźle i na temat i prawidłowo :D

KubaFreeStyle i dawidek295 lubią to.
  9. RGrandi

RGrandi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. Zalajkowane dawno
    2. [​IMG]

3. Na forum trafilem przypadkiem, szukałem informacji o Xboxie One zaraz po zakupie. Zostalem tu już aż do dzisiaj i myślę, że forum będę jeszcze długo odwiedział. Za co lubie forum? Wszystkie informacje zawarte na forum są w przejrzystej formie, tak samo sam układ forum co jest dla mnie wielkim plusem gdyż łatwo jest się ogarnać na forum. Lubię za moderatorów i adminów którzy się nie cackaja, gdy zadawałem pytania na fb związane z xboxem bo z własnego lenistwa nie chciało mi się zakłądać tematu, odrazu usuneli moje wpisy bo regulamin jest dla wszystkich i nie ma wyjątków. Lubię za swobode wypowiedzi, nie ma rygorystycznego trzymania się zasady by wysławiać się jak na przyjęciu nowobogackich lecz w miarę luźnym jezykiem byle nikogo nie obrażać i nie przeklinać. Lubię za tresci tutaj zawarte i za poradniki które nieraz rozwiały moje wszystkie wątpliwości na temat mojego pierwszego xboxa w życiu :)

10. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. lajk jest

2. [​IMG]

3. xf lubię za to że tu naprawdę szanuje się markę xbox

11. pytek12342

pytek12342 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. Lajk jest na koncie FB ale nie wiem jak połączyć oba konta. Mógłby mi ktoś w tym pomóc? Próbowałem ale nie potrafię.
    2. Zdjęcie: https://onedrive.live.com/redir?resid=D7B9D352ECE45ABF!121&authkey=!AN7VyjitTNsub0c&v=3&ithint=photo,JPG
    3. Za co lubię Waszą stronę? Przede wszystkim dlatego, że w jednym miejscu mogę znaleźć wiele interesujących informacji a także osoby chętne do wymiany swoich gier, co dla niektórych jest jedną możliwością na ogrywanie innych tytułów. Zrzeszacie liczną grupę posiadaczy, z którą można się podzielić nie tylko opiniami ale też spostrzeżeniami o nowym produkcie Microsoftu. Mam nadzieję, że nie zejdziecie z poziomu który obecnie prezentujecie.

Dzięki.

Ostatnia edycja: Luty 24, 2015
  12. trampek

trampek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Lajk od dawna.

W xboxforum lubię to, że jest tu wszystko czego potrzeba każdemu użytkownikowi xbox360 i xbox one. Nieocenione są również newsy -=SETH=- o promocjach czy nowościach, bez tego nigdy bym nie był na bieżąco. Od 360 gdzie uczyłem się o lt i rgh, a przy pomocy użytkowników byłem w stanie zrobić samemu prawie wszystko do informacji o xbox One. Zawsze można polegać na tej społeczności w każdym problemie czy pytaniu i mam nadzieje że tak zostanie!

Ostatnia edycja: Luty 25, 2015
  13. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    1. Grupa na fb polubiona już dawno (na fb Dawid Kutyniok)
    2.[​IMG]
    full screen http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8b51d207dd374fe4.html
    3.
    W maju 2010 roku kupiłem moją 360-tkę miałem zaplanowane w jakie gry będę grał, które muszę nadrobić, bo już wtedy trochę tych gier się nazbierało, ale nadszedł czas kiedy już skończyły mi się tytuły do ogrania i nie wiedziałem co mam kupić. Szukałem w sieci stron o tematyce xboxa, gier na ową konsolę i wtedy znalazłem Was. Serwis, który wypełnił dla mnie lukę, której doświadczyłem jako gracz. W końcu znalazłem miejsce gdzie mogłem się wypowiedzieć o danej produkcji, jak napisanie krótkiej recenzji czy też małej opinii, mogłem się posprzeczac z różnymi użytkownikami z przyznaniem swojej racji. Otrzymałem wiele porad dotyczących samej konsoli jak też tego czeego szukałem czyli w jakie produkcje powinienem zagrać, znalazłem też dział ,w którym mogłem sprzedać to co juz ograłem ,aby mieć pieniądze na nowe gry czy tez sam sprzęt typu dodatkowy pad do konsoli. Poznałem tutaj wielu użytkowników, z którymi zarywam nocki na xboxlive (X360 i XO). Właśnie za to lubię XboxForum, daliście nam użytkownikom narzędzie, którym my operujemy, wymieniamy się zdaniami, piszemy newsy, dajemy porady, wymieniamy się grami, umawiamy się na xboxforum i co najważniejsze gramy razem.

Pozdrawiam :)

Ostatnia edycja: Luty 28, 2015
    KubaFreeStyle lubi to.
  14. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    1. Aż wstyd się przyznać, że Wasz fanpage lajknąłem dopiero wczoraj...
    2. [​IMG]
    3. Czemu lubię XboXForum.pl? Bo łączy nas wspólna pasja. Konsole, gry, spotkania na live - XBOX. Bo dzięki Wam dowiaduje się czym tak na prawdę jest wspólna gra i jak wygląda prawdziwa współpraca. To dzięki Wam i Waszej społeczności, każdego dnia dowiaduje się tak wiele ze świata konsoli Microsoftu. Nie uniknie mi żadna ciekawostka i nowość ze świata gier. Nawet, gdybym nie znał angielskiego i nie potrafił szukać w sieci, administracja wie co zrobić byśmy byli ze wszystkim zawsze na bierząco. Tu zawsze uzyskasz pomoc na dany temat, nigdy nie zostaniesz z problemem sam. Dzięki Wam XboXForum, tworzymy jedną wielką rodzinę. Dzięki Wam trzymamy się razem. Dzięki Wam będziemy działać razem do końca !.

Ostatnia edycja: Luty 27, 2015
  15. adrianos116

adrianos116 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. Like jest (jak coś to pisać)
    2. 20150227_224612-1.jpg
    3.Na forum trafiłem przez przypadek , przechodząc z jednego forum na drugie w rozwiązaniu jakiegoś problemu (tutaj dopiero znalazłem rozwiązanie) na temat x360. Forum to uwielbiam z wielu powodów , prawie w ogóle nie muszę zakładać nowych tematów ,gdyż rozwiązania już są (magia) , a gdy już się zdarzy ,że muszę utworzyć jakiś temat , treściwą i rozwiązującą problem odpowiedź dostaję w ciągu paru godzin . Póki co forum odwiedzam z powodu newsów w zakładce aktualizacje . Jest to świetny pomysł , a niektóre z nowych wiadomości pojawiają się szybciej niż na pewnych stronach o tematyce gier. Jest też pełno osób , które z chęcią ci nie tylko pomogą lecz również porozmawiają z tobą (tak o wszystkim i niczym). Na forum panuje dojrzała atmosfera (zdarzają się czasami wyjątki , ale to tylko potwierdza regułę ), ludzie potrafią zwracać się bez przekleństw. Szczęśliwym posiadaczem X-ów jestem od 2005 (miałem wszystkie i nie żałuje), trochę szkoda ,że nie dołączyłem do forum wtedy bo zaoszczędziłbym sporo czasu i nerwów.Jeśli forum cały czas będzie podążało tą drogą to nie muszę być jasnowidzem , aby stwierdzić ,że będzie się prężnie rozwijało i przyciągało wielu nowych użytkowników . Pozdrawiam

Ostatnia edycja: Luty 28, 2015
  16. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Drodzy użytkownicy dziś ostatni dzień mamy 13 zgłoszeń czekamy jeszcze na min 7!

17. brattanek

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Nagroda idzie do KubaFreeStyle! Gratulujemy!

KubaFreeStyle i -=SETH=- lubią to.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum