Konkurs na logo forum!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Najlepsze!
Logo powinno być większe (szersze z lewej i prawej) i powoli powinno to tło zielone zanikać, żeby łagodnie przechodziło w szare tło forum.
A tak po za tym to zaje*iście!
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Zdecydowanie za duży ten pad i przesadzone z efektami. Logo musi być proste jak obecne. Polecam porzucić ten pomysł pada, które jest w obecnym logo i pomyśleć nad czymś innym. Może coś związanego z moddingiem? Bardziej by się to identyfikowało z tym forum.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
teraz wersja z innymi przyciskami:
Zawaliste stary :) Jestem za tym logiem :D
 

pngprojekt

Użytkownik
Użytkownik
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Najlepsze!
Logo powinno być większe (szersze z lewej i prawej) i powoli powinno to tło zielone zanikać, żeby łagodnie przechodziło w szare tło forum.
A tak po za tym to zaje*iście!
Do tego proponuje po prawej taki układ:
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik


Moja wersja.
 

ronnin

Użytkownik
Użytkownik
inna wersja:
 

pngprojekt

Użytkownik
Użytkownik
 

ronnin

Użytkownik
Użytkownik
co do moich prac to myślę, że najlepiej wyszły te dwie:




Powiedzcie co można było by zmienić/dodać, mi się już pomysły powoli kończą :D

Mogę jeszcze usunąć te cienie dookoła żeby zlewało się z tłem forum :)
 

Dilek

Użytkownik
Użytkownik

 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Według mnie pomysł Dilka dąży w najlepszym kierunku. Jest ładne i przejrzyste. Problem tylko w tym, że w żaden sposób nie kojarzy się z xboxem, ale z boxem. Może gdyby zamiast tego koła byłaby litera X?

Edit. Inne ściany możnaby było także wykorzystać. Coś związanego z undergroundem, moddingiem? Jakiś klucz/śrubokręt/młotek?
 

Dilek

Użytkownik
Użytkownik



Odnośnie nazywania xboxa xklockiem ;)
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik








Coś odemnie. Nic szczególnego, ale zawsze coś :p
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Moi drodzy projektanci i "projektanci", co prawda moja wypowiedz bedzie tyczyc sie tych drugich.

Jak już mówiło kilku, NIE RÓBCIE SYGNATUR, róbcie logo. Też kiedyś sie w to bawiłem, tak jak wy myślałem łał bajerki te sprawy kicz picz tapmadl, ale nie o to tu chodzi.

Logo po pierwsze musi byc mozliwe do zastosowania w wielu sytuacjach, na innych stronach, gdzie nie wklei sie sygnaturki.

Dlatego róbcie loga na czarnych tłach bez bajerów z tyłu, Dilek to przyklad poprawnego wykonywania właśnie takich projektow. Jego praca to jest logo, a nie jakieś kwiatki, czy pady przy ktorych ledwo widac nazwe.

Posty bez prac zostaly usuniete, brattanek życzy sobie jedynie prac, dyskusje można prowadzic na pw, badz temacie w offtopie, jak sobie kto zalozy.
 

pngprojekt

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie pomysł Dilka dąży w najlepszym kierunku. Jest ładne i przejrzyste. Problem tylko w tym, że w żaden sposób nie kojarzy się z xboxem, ale z boxem. Może gdyby zamiast tego koła byłaby litera X?

Edit. Inne ściany możnaby było także wykorzystać. Coś związanego z undergroundem, moddingiem? Jakiś klucz/śrubokręt/młotek?
Odnośnie pomysłu z moddingiem:D













Screeny jak u kolegi wyżej:D
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Przypominam, że konkurs wciąż trwa.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Może lepiej napisać, czego oczekujecie, co tam ma być, jak wyglądać, itd. Bo jak na razie wszystko jest 'ble' i zero wskazówek, czego oczekujecie.
 

toudick

Użytkownik
Użytkownik
Dalej nie rozumiem po co zmieniać coś, co jest dobre?! Rozumiem, że takie zmiany zależą od "widzimisię" admina, ale skoro jest to tak duże forum to może warto by było zacząć od ankiety pt. "Czy uważasz, że logo forum wymaga liftingu?". Może to aroganckie zważywszy na fakt, że jestem świeżakiem, ale takie po prostu jest moje zdanie:)
 

akme

Banned
dilek zrobil najlepsza !
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dalej nie rozumiem po co zmieniać coś, co jest dobre?! Rozumiem, że takie zmiany zależą od "widzimisię" admina, ale skoro jest to tak duże forum to może warto by było zacząć od ankiety pt. "Czy uważasz, że logo forum wymaga liftingu?". Może to aroganckie zważywszy na fakt, że jestem świeżakiem, ale takie po prostu jest moje zdanie:)
A myslisz ze ile % osob w tej ankiecie potraktowalo by to powaznie.
Nie ktorzy wchodza na to forum, troche tu posiedza i juz ich to nie interesuje, a sa osoby ktore na forum spedzaja duzo czasu i zalezy im na tym zeby forum sie dobrze prezentowalo. Dlatego tez to jest decyzja admina czy warto zmieniac, czy nie.

@Dilek mam taka prosbe do Ciebie. Spruboj moze zrobic z tych 4 "wypustek" na gorze jedna w ksztalcie "X". Mysle ze wtedy, lepiej by to wygladalo. To taka moja prosba/rada do/dla Ciebie.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom