1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konkurs na reklamę gry Assassin's Creed III – zobacz klip, który zgarnął 10 000 złoty

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez JaZz, Październik 18, 2012.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Znamy zwycięzcę konkursu na klip wideo promujący grę Assassin's Creed III. Jurorom z polskiego oddziału firmy Ubisoft najbardziej spodobała się praca zgłoszona przez internautę ukrywającego się pod nickiem czikobulat.

Zwycięzca konkursu na reklamę gry Assassin's Creed III przekonuje, że liczy się przede wszystkim pomysł. Planem zdjęciowym był... garaż.

Konkurs na reklamę gry Assassin's Creed III dobiegł końca. Zgodnie z oczekiwaniami, zainteresowanie było ogromne. Czytelnicy serwisów gry-online.pl oraz filmweb.pl zgłosili ponad 600 półminutowych klipów wideo promujących najnowszą odsłonę serii o przygodach asasynów. Decyzją jury z polskiego oddziału Ubisoftu główna nagroda – 10 000 złotych, trafi na konto uczestnika o nicku czikobulat, którego dzieło możecie podziwiać poniżej.

„Przede wszystkim chcielibyśmy gorąco podziękować za ogromny odzew na konkurs. Liczba prac oraz ich bardzo wysoka jakość zaskoczyła nas wszystkich. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wielu z nich. Jednak wyłonienie zwycięzcy wcale nie było trudne. To właśnie ta praca absolutnie oczarowała cały oddział Ubi Polska. Po pierwsze dlatego, że jest niezwykle oryginalna - właśnie czegoś takiego oczekiwaliśmy. Po drugie, co również bardzo ważne, powstała z materiałów własnych. Znakomita praca! Chyba po raz pierwszy przyznajemy nagrodę z tak ogromną przyjemnością. Bardzo dziękujemy i serdecznie gratulujemy autorom!” – Grzegorz Szabla, Brand Manager Ubisoft GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

Autor zwycięskiego klipu zdradził w komentarzach na YouTube kulisy powstawania filmu:
    „Ten filmik został zrobiony po godzinach, bez budżetu, sprzętem do którego większość ludzi może mieć dostęp wydając 200-300 zł (pomijając aparat, który kosztuje niecałe 3000). Całość opierała się na pomyśle, nie sprzęcie. Oprócz aparatu użyliśmy kilku żarówek połączonych ze sobą w panel i starej ponad 30-40? letniej lampy żarowej kupionej na allegro za 60 zł z zamontowanymi dwoma żarówkami od halogenów za 10 zł każda” - podkreśla czikobulat w odpowiedzi na pytania zadawane w serwisie YouTube.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy!

Ogłoszenie laureatów prac wyróżnionych egzemplarzami gry Assassin's Creed III nastąpi 24 października.

Konkurs na reklamę gry Assassin's Creed III

xXmlodythcXx // Moim zdaniem niesamowity klimat. Nie dziwie się że ten film wygrał. Szkoda, że PS3 a nie Xbox :D

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    I to zgarnęło 10 kafli, tak? Hmmm...

4. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Może minus podatek to i tak wychodzi ponad 9000.

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    A czemu nie ? Według mnie jest to tego warte :)

1 osoba to lubi.
  6. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W 100% zgadzam się z KamQiXem. Dla mnie zasłużona nagroda.

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Pewnie, że zasłużona!!
    Ja np. jestem bardzo miło zaskoczony. Myślałem, że to będzie trzydziesto sekundowy montaż z innych filmów, a tu proszę... Co za oryginalność. :)

1 osoba to lubi.
  8. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Oryginalność, jak najbardziej. Ale oczekiwałem jakiś fajerwerków a tu... lipa:)

9. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Reklama bardzo dobra, brawo. Na szczęście nie tutaj, ale na innych stronach, ludzie zaczęli ten filmik hejtować - jakie to Polskie...:)

#up no raczej w domowych warunkach, w garażu, tylko można liczyć na oryginalność. Fajerwerków rodem filmów Stevena Spielberga nie ujrzymy.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    1. reklamuje PS3 - jako posiadacz xboxa byłbym bardziej zadowolony jakby był to xbox :p - rzecz naturalna :p

2. Zero soundtracku, nutki czy czegoś innego co by wpadło w ucho.

3. Zero efektów bądź czegoś przy czym powiedziałbym WOW.

4. Nawet video z gry zbytnio nie pasuje do tego.

Suma sumaru za Chiny ten spot nie byłby moim numerem 1. Chyba, że tylko ten został nadesłany hehe.

1 osoba to lubi.
  11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Dobra reklama kosztuje, a w ogóle fajnie że zrobili konkurs dla fanów :) Mogli się wykazać, pobawić i dodatkowo zarobić i dostać grę.

Jak dla mnie reklama ogólnie fajna.

12. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    zobacz klip, który zgarnął 10 000 złoty

Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie po tej reklamie. Podobało mi się.ma to coś :-D
    Właśnie zaletą jest że nie ma jakiś scen akcji itd. Zrobić w domu scenę walki na jakimś dobrym poziomie ... heh już to widzę

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

13. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jestem tego samego zdania co Tomsi
    @Hextor jasne, pomysł bardzo dobry i nie o to mi chodzi, ani o nagrodę główną, tylko o to że akurat TEN filmik zgarnął 10 kafli.

14. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jest dobry, oryginalny, jednak wg. mnie mogliby wyróżnić jeszcze 2 filmiki..

Wczytywanie...

Poleć forum