1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konkurs z nagrodą !!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez yahoone, Marzec 12, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Witam
    Mam do oddania konto na Lockerz (216ptz- stan punktów na dzień 12.03.2010r)

Szczęśliwym posiadaczem zostanie ta osoba która przedstawi najciekawsze argumenty dlaczego to właśnie jej mam oddać konto. Bardzo wskazane poczucie humoru :D
    Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w niedzielę 14.03.2010r w godzinach wieczornych (ok godz. 22")
    Przy wyborze zwycięzcy pomogą mi znajomi z forum.
    Osoba która wygra dostanie login i hasło na PW, będzie także poproszona o zmianę adresu e-mail konta.
    Zapraszam do zabawy :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czemu ja? No bo to ja nie? :#! No ja bo to ja i to jest najważniejszy argument! A tak to będę hodował konto dalej aż mi porośnie kompa... Taki chwast jeden no. A no i możesz mi oddać konto boooo... wiem że na pewno nie będę się budził na redeem o 5.40 więc daj mi je... :DD

4. SweetSmoq :>

SweetSmoq :> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Leszno/Słubice
    Jak mi nie dasz to komu innemu ?? :D z Chęcią ponabijam punktów :D

5. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja bym chciał, a wiesz czemu? Bo mam w domu taki zaje****y paprykarz.

6. Szemron

Szemron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hmm. moze to bede ja, mam wiele problemow: krzywo sikam, moja kupa jest jak jablko a nie jest podluzna, nie staje mi itd. konto lockerz to moje marzenie i jezeli je dostane to moje najskrytsze marzenie sie spelni. uciesz skromnego chlopaka ;)
    hahaha. ale beczka.

7. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Up Up!
    wieczorem będzie rozstrzygnięcie :DD

8. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Daj mi...mam takiego kaca...helikopter w głowie...kapcia w ryju..jak dostane to konto to przejdzie mi kac i będę szczęśliwy. Chyba chcesz żeby modzi na forum byli szczęśliwi :p ?

9. dathan

dathan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    Sorry , że nie na "temat" ale muszę to skomentować . Robicie z siebie idiotów ! Takie konto można mieć już w 1 dzień zakładając że obejrzy się wszystkie filmiki (2-5 minutowe shity). Kto jak kto ,ale mod ? Wstydzilibyścię się :)

//Rowerser - Człowieku trochę dystansu do tego co Cie otacza...ogarnij się. Obraziłeś kilka osób w tym dwóch modów. Zresztą po to jest ten mini konkurs, żeby się pośmiać. Wszystko tak bierzesz na poważnie ?

10. tyra96

tyra96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Błaszki
    Bo lubię naleśniki

11. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tereny dzisiejszych Chin ze względu na ich centralne położenie na kontynencie pełnią ważną rolę w funkcjonowaniu zarówno państwa, jak również i jego sąsiadów. W historii Chin można odnaleźć wiele powtarzających się zachowań polityczno-społecznych, towarzyszących rządom od samego ich początku. Jednak ustalenie pierwszego mieszkańca terenów dzisiejszych Chin jest stosunkowo trudne, gdyż ogłoszony w 1927 r. tzw. Człowiek Pekiński (Homo erectus pekinensis) datowany na 400-200 tys. lat p.n.e. , zajmował to miejsce niespełna trzydzieści lat. Znalezione w 1963 r. w miejscowości Yuanmou zęby Homo erectus yuanmouensis pochodzą sprzed ponad 1,7 miliona lat i jest to dotąd najstarszy ślad po człowieku znalezionym na terenach Chin i wschodniej Azji. Samo datowanie jakichkolwiek wydarzeń na terenie dzisiejszej Azji Środkowej przed powstaniem państwa Chińskiego jest zadaniem skomplikowanym, ponieważ większość zapisków przedstawiana jest jako legendy, bądź też półlegendy. Nie ma to jednak nic wspólnego z konkursem, ale obiecuje, ze przekaze konto na cele browartatywne.

12. prolo3

prolo3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    bia
    Przekazanie mi tego konta to dobry pomysł... bo podam ci przepis na Kotlet schabowy mojej Babci:

Składniki:
    8 kotletów schabowych
    1 łyżeczka pieprzu kajen
    ¼ łyżeczki czosnku w proszku
    ¼ łyżeczki pieprzu czarnego
    1 szklanka maślanki
    3 łyżki oleju
    1 szklanka mleka
    1 szklanka mąki
    sól do smaku

Sposób przyrządzenia: z Podanej ilości mąki odsypać 2 łyżki odłożyć. Pozostałą mąkę wymieszać z przyprawami. W tak przygotowanej mące obtoczyć wcześniej umyte i osuszone kotlety schabowe, zamoczyć dokładnie w maślance, ponownie obtoczyć w mące. Na patelni rozgrzać olej, smażyć na nim kotlety po 5 minut na każdej stronie, po usmażeniu odsączyć z nadmiaru tłuszczu na papierowym ręczniku. W niedużym rondlu rozgrzać 2 łyżki masła, dodać 2 łyżki mąki, chwilę smażyć mieszając, dodać zimne mleko, podgrzewać mieszając aż sos będzie gęsty i jednorodny, przyprawić. Kotlety podawać z ulubionymi dodatkami, polane sosem i obsypane grubo mielonym pieprzem.

Sądzę, że cie przekonałem ;)

13. yahoone

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    o 22:30 wyniki :)

14. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    rozumiem ze taniec z gwiazdami ogladasz ??

15. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
  16. yahoone

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Konta nie dostaną oto dlaczego:
    Słoniu- w trosce o twój komputer, żebyś nie musiał na ipodzie pisać :DD
    Mgpapol- chęci to za mało :rolleyes:
    Michanow- paprykarz nie jest śmieszny a miało być zabawnie ;)
    Rower- Na kacu to zapomnisz punktów nabić a humorek to możesz sobie poprawić paroma warnami :D
    Dathan- wstydził byś się modom wytykać dobrą zabawę, nie samą pracą człowiek żyje :ban
    Tyra96- ja też lubię :)
    Blood- ty byś nawet konto przepił :D
    Prolo3- jak będę miał czas to dam Tobie przepis na skrzydełka i karkówkę :rolleyes:
    misiob- żonka się kładła to musiałem na szybkości zepsuć pupę :D
    jarek43_16- bo nie ;)

And the winner is:

.:Szemron:.
    miło uszczęśliwić niepełnosprytną osobę, mam nadzieję że to konto da tobie tyle szczęścia co mi erekcja :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum