1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konot Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez critical, Listopad 21, 2012.

1. critical

critical Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Witam!

1.Mam problem, jakiś czas temu, ok rok czasu załozyłem sobie konto i po przeróbce nie podłączałem x'a do neta. Teraz chce pograc online ale gdy chce się zalogować na to konto, wyskakuje komunikat, że rodzice muszą pozwolić coś takiego i tam jest już wpisany email, musze tylko wpisac haslo, którego nie znam. Prawdopodobnie wpisałem byle co, żeby tylko działało. Jest jakiś sposób żeby ominać ta kontrole rodzicielską? Tak wgl to nie rozumiem czemu wyskakuje tak kontrola, skoro jestem pełnoletni . Jakieś propozycje?

2.Jak się nei da pkt.1 to jak załoze 2 konto to wszystkie achievement'y mi przepadną, czy na tym tez będzie?

3. Jeżeli musze założyć nowe konto, to zakłądać na PL czy USA?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    1. prawdopodobnie wpisałeś byle jaką datę urodzin, nie zwróciłeś uwagi i być może rok podałeś np. na 2000 - co oznacza że masz 12 lat. system blokuje dostęp i musisz znać hasło odblokowania.
    2. nowe konto - nowe achivementy, wszystkie save ze starego przepadają, obrazki, nagrody itd.
    nowe konto - wszystko zaczynasz od zera.

4. critical

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Siema, udało mi się na kompie zalogować na to konto, bo w xboxie miałem zapisane hasło a tutaj zapomniałem. No i dziwne jest to, że date mam normalną, jestem już pełnoletni wg wpisanej tam daty, a dalej wymagana jest kontrola rodzicielska? Chyba coś jest nie tak. Jak to jest u Was? Bo tak myślę, że może trzeba mieć 21, żeby być pełnoletnim?

5. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    to zmien sobie wiek z poziomu komputera

6. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Odp: Konot Xbox Live

Co do 3. pytania , jesteś polakiem? Zakładaj na PL:)
    @up Z tego co wiem nie da się zmienić daty. Miałem ten sam problem, jak chciałem pograć w BBC2. Musiałem nowe konto zakładać.
    Wyslane za pomoca kartofla na korbke

7. critical

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Datę można zmienić bez problemu, zmieniłem na 1990r. i nic to nie zmieniło. A co to ma do rzeczy czy jestem zalogowany na Polskę czy nie?

Wczytywanie...

Poleć forum