1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Konserwacja" wysłużonego Xboxa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez BBejd, Grudzień 1, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. BBejd

BBejd Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej
    Kupiłem Xboxa 360 Fat na płycie Falcon za 140 zł ( z kablami padem i dyskiem). I widać po nim że jest wysłużony. Laser szwankuje(jak narazie pomogło czyszczenie ) . Trochę... Bardzo się zaczął grzać . Jak mogę mu pomóc. I co mogę zrobić żeby jeszcze trochę pochodził i nie wyrzucił mi 3 czerwonych diod . Zauważyłem że w niektórych grach grafika jest dziwna , wiele osób mówi że ona "nie wyrabia" . Jak mogę zrobić żeby wszystko było normalnie i ok ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zmień pastę na cpu i gpu. Laser możesz wyczyścić podkręcić moc. Moim zdaniem za ta cenę to nawet tydzień nie pochodzi.

4. BBejd

BBejd Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chodzi już miesiąc , dokładnie to ją kupiłem w niemczech za 30 euro (czyli ok 140zł ) .

5. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możesz też uszczelnić tunele.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum