1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konslola NTSC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jassio, Czerwiec 1, 2010.

1. Jassio

Jassio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Od wczoraj posiadam konsolę XBox360 Premium NTSC.
    Mam problem z czarno-białym obrazem, mój TV obsługuje NTSC czy według was pomoże kabel RGB do konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pluto26

pluto26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wielkopolska
    A jaki kabel masz teraz ??? Ale jestes pewnien ze tv ma NTSC?? Bo objawy jak dla tv majacych tylko Pal.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Z tego co napisałeś wynika że TV nie obsługuje systemu NTSC (czarno biały obraz)

5. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    uprzedzając możliwe następne pytania: Zdajesz sobie sprawę z tego i z na tej konsoli odpalisz tylko gry NTSC, lub region free ?

6. tymcio_10

tymcio_10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Kolego tez mam konsole w systemie NTSC a dokladnie X360 Elite, przerobiony za 150 zł i gierki ciagne z amerykańskich trackerów, bez problemów idzie grać w każde gry. Posiadam nawet Alana Wake w wersji polskiej na NTSC, wiec dla mnie czy PAL czy NTSC nie robi róznicy. Co do obrazu to raczej twoj TV obsluguje tylko PAL, powiedz mi czy ten TV jest kineskopowy i ile ma lat? Mozliwe ze wystarczy tylko w opcjach TV zmienic region obrazu z PAL na NTSC i pojawi się kolor. Ja aktualnie gram na monitorze pod klablem VGA i wszystko działa jak powinno

7. Jassio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W Tv mam do wyboru pomiędzy PAL i NTSC więc na pewno obsługuje.

Takim kablem jest połączony:
    HTML:
    http://cegdirect.com/store2/images/Microsoft%20Xbox%20360%20Component%20HD%20AV%20Cable.jpg
    A z grami to nie jest problem :eek:
    Zastanawiam się nad kablem VGA ale czytałem też że powinien pomóc kabel RGB.

8. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kabel VGA a RGB to nie jest przypadkiem to samo ?? :) A co do NTSC to może twój TV obsługuje tylko starszaą wersję NTSC ? (dla informacji, są dwie wersje NTSC).

9. Jassio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie w moim TV mam do wyboru pomiędzy dwoma NTSC gdy to wybieram poprawia się tylko jakość. A kabel VGA to do monitora jest, a ja pytałem czy kabel RGB da kolor w tv.
    Miał ktoś podobny przypadek?

Wczytywanie...

Poleć forum