1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola a słuchawki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mortallo, Kwiecień 10, 2014.

1. Mortallo

Mortallo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Mam problem z słuchawkami, zakupiłem takie http://img.bazarek.pl/423577/18890/3876067/1069081532511bc0d1a842f.jpg i kiedy podłączam do pada to nic nie słychać. Założyłem że potrzebuję jakiejś przejściówki czy czegoś w tym stylu. Nie mam ochoty ani pieniędzy by zakupić nowe słuchawki więc to raczej odpada. A na dużym telewizorze gra nie jest komfortowa...a na monitorze nie ma dźwięku więc w sumie tak czy siak do tej pory jakoś nie mam ochoty przysiąść się do konsoli.

Mam także problem dotyczący gry, mianowicie XBOX tą płytę mi porysował. Jest idealny okrąg na płycie a sama w sobie gra nie chodzi. Jak ten problem naprawić? Słyszałem od kolegi że jest możliwość zgrania na pendrive ale nie za bardzo się na tym znam.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bo ruszałeś konsolą jak konsola chodziła zostaje ci regeneracja.

4. ArabGirl

ArabGirl Dziewczyna Dziewczyna Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rabka
    Ale Ty chcesz slyszec dzwieki z gry? W takim razie Ci nie pojdzie,bo te sluchawki sa po to zeby slyszec ludzi jezeli grasz przez neta.

5. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jak koleżanka wyżej, to jest HeadSet stereo w nim usłyszysz jedynie głos innych graczy . jak chcesz mieć dzwięk z gry i slyszec innych graczy to musisz miec dedykowany HS... jak sam dzwiek z gry to sluchawki podpinasz do wyjscia w tv (wyjscie sluchawkowe/optyk) czy pod konsole (po zastosowaniu odpowiednich przejściówek)

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    płyta jest uszkodzona z winy użytkownika, najprawdopodobniej gdy pracowała w napędzie ruszyłeś konsolą, na gwarancji Ci tego na bank nie przyjmą więc pozostaje tylko regeneracja

7. MegatonPL

MegatonPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Aby słyszeć dźwięk z gry, i graczy nie pozostaje Ci nic innego jak zakupić nowy HS. Nie da się na tych słuchawkach które pokazałeś słyszeć dźwięków z gry. Także jeśli chcesz i jedno, i drugie, będziesz musiał wydać jednak kasę. Jak coś polecam Ci ten dedykowany headset: MAD CATZ TRITTON TRIGGER SŁUCHAWKI XBOX 360 SKLEP (4116824049) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje..

Wczytywanie...

Poleć forum