1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola a VGA.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Potar, Styczeń 22, 2013.

1. Potar

Potar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zakupiłem sobie kabel: KABEL XBOX 360 VGA HD LCD/CRT GOLD + ADAPTER AUDIO (2905805103) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Gdyż w monitorze nie mam dźwięku a mam wyjscie HDMI, dlatego podłaczam kompa pod HDMI a konsolę pod ten kabel do monitora (mam w nim VGA i HDMI).

Problem polega na tym że przez ten kabel w ustawieniach 1920x1080 obraz jest nie jasny, odbijają się owale, ogólnie jakość nie jest HD a jest rozdzielczość HD, nieco inaczej wygląda niz przez kabel HDMI (nieco słbsza jakość) ładniej się prezenytuje już na 1360x768, prawie przypomina to co na kablu HDMI ale to wciąż nie to samo, czego to może być wina, u brata zakupiłem kabel w anglii Microsoftu za 30 funtów i jakość była full HD, bardzo wysoka, monitor ten sam, czy to moze być wina kabla xbox vga? Czy moja konsola się starzeje? :D

Monitor samsung s22b300 SyncMaster
    Konsola: Nie mam pojęcia, biała z HDMI :D

Kalibracja czerni nic nie pomaga.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Wina kabla

1 osoba to lubi.
  4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    kabel vga ma taką jakość niestety to nie hdmi i jakości takiej nie będzie.

1 osoba to lubi.
  5. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Mam identyczny kabel i powiem że nic z niego nie wyciśniesz, jest po prostu kiepski ... zainwestuj lepiej w jakiś component lepszej jakości ( ja tak zrobiłem podłączając X-a do rzutnika), czemu zdecydowałeś się na VGA nie ma innego sposobu ?

Ten już będzie lepszy Kabel COMPONENT XBOX 360 SPEEDLINK SL-2319-SBK (2963129294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

proponuje ten do dźwięku http://allegro.pl/kabel-audio-adapter-xbox-360-cyfrowe-poznan-24h-i2941586661.html , a HDMI do obrazu

1 osoba to lubi.
  6. wodzek

wodzek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To prawda. Ja przez słaby kabel o mało nie wysłałem konsoli do serwisu na drugim końcu Polski.

1 osoba to lubi.
  7. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    VGA to niestety analogowo przesyłany obraz, nie uzyskasz tej ostrości obrazu i jakości jaka jest przy użyciu HDMI.
    Jest proste rozwiązanie dźwięku i obrazu, które ja stosuje właściwie odkąd mam Xboxa.
    Otóż wystarczy rozbroić wtyk kabla, który jest dodawany do zestawu z klockiem.

Tutaj jest podgląd na to.
    Games – XBOX360 HDMI/AV-Kabel Hack | systemadmin.at

1 osoba to lubi.
  8. Potar

Potar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystkim bardzo dziękuje, jutro odeśle kabel a dziś już cieszę się dźwiękiem i HDMI =) (rozłożyłem kabel od TV 3 cinche) i działa wyśmienicie.

Dziękuje wszystkim raz jeszcze <3

Wczytywanie...

Poleć forum