1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola bez pada.. pad z allegro? Xbox One/Gry cyfrowe?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cub33, Wrzesień 23, 2014.

1. cub33

cub33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    witam ;) znalazłem okazyjną aukcje XO bez pada ;) wszystko ok ale kumpel który również ma XO powiedział mi że dokupiony PAD nie zadziała... mówi że jemu nie chciało wykryć pada... Jeśli kupie oryginalnego pada to wszystko zadziała wyszuka pada?

Na dysku tej konsoli są trzy gry.. ;) Będę mógl założyc sb nowe swoje konto i grać w te gry na dysku :) mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z cyfrówkami na tej konsoli ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wykryje go bez żadnych problemów.

1 osoba to lubi.
  4. cub33

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @Dawidovy również tak myślę ale zacząłem się zastanawiać jak mi o tym opowiedział ;) mam nadzieję że wszytko będzie ok :) konsola już zamówiona jest po aktualizacji więc tym bardziej nie powinno być problemu ;)

5. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Niektóre modele xo mialy problem z łącznością pada z konsolą...

6. cub33

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mam nadzieję że mój model nie będzie ich miał... aktualizacja została wykonana więc powinno być ok.. :) tak czy tak kupione.. czekamy :)

7. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    No życzę Ci żeby wszystko hulało, aktualizacja konsoli nie świadczy o tym że dobrze działa... po za tym to dziwne troszkę jest że gość sprzedaje konsole bez pada. No nic daj znaka czy wsio śmiga ;)
    A jeszcze napisz ile zapłaciłeś za to cudo ;)

8. cub33

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Koleś miał problemy ze sklepem ;) jakiś problem miesiące czekania i jako rekompesate dostał gołą konsolę ;) będe odbierał osobiście z możliwością podłączenia u niego(ma drugą) więc mnie nie oszuka ;) Zapłaciłem a raczej zapłacę 950 zł bez akcesoriów (pad 180+70 zasilacz) i dwie gierki Bf4 i Ghost ;) dziś wieczorem jadę :) jego pada wykryło bo zrobił aktualizacje.. ;) mam nadzieję ze tego z allegro też wykryje ;)

9. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    E no to kwota super. Życzę powodzonka ;)

10. cub33

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trochę odkop ale daję znać ;) Konsola kupiona pad do kupiony wszystko połączyło się IDEALNIE,bez najmniejszych problemów,wszystkie gry latają a sama konsola Miód,malina hehe ;) Tylko ten rozmiar ale ogólnie zajebi***e ;)

Wczytywanie...

Poleć forum