1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola dla dzieciaka (nowa czy używka)?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tk_nowy, Grudzień 2, 2013.

1. tk_nowy

tk_nowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

Muszę kupić do najbliższego czwartku (Mikołaj!) konsolę dla dziecka.
    Przez weekend przeglądnąłem forum i skłaniałem się już ku zakupowi konsoli z RGH poprzez allegro (polecani na forum Dextera lub MSFormat) , ale niestety u nich czas dostawy to około tygodnia, więc nie ma szans.
    Zastanawiałem się też nad zakupem używanej na allegro i jedyne co mam na oku to Xbox360 Slim 250GB + Kinect + 2 pady + headset za ok. 900 zł. Konsola jest ze stycznia 2011 więc chyba płyta Trinity.
    Mimo to nie jest już na gwarancji i nie wiem jak była traktowana wcześniej (ponoć stan idealny).

Znalazłem też jedną ofertę w elektromarkecie: Konsola MS XBOX 250GB + KINECT+ 1 pad + Xbox Live 3MC + FIFA 14 + Kinect Adventures za 1300 zł (ze zdjęcia wynika że nie jest to najnowszy kanciasty Stingray)
    Czy jest to warte 1300 zł?

Czy zna ktoś sprzedającego Mulitgames z Krakowa? Sprzedaje przerobione konsole z RGH po ok. 1400 zł (3 lata gwarancji)

Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam

Przenoszę do : "CO KUPIĆ" - #Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak, styczeń 2011, to na pewno TRINITY - 900zł z hdd250, kinectem i 2 padami , hmm ..a RGH też ma ?

Szkoda moim zdaniem wywalać ~1300 PLN ... nawet jak za najnowszą slimkę E
    W dziale GIEŁDA na forum poszukaj... może znajdziesz coś dla siebie.

4. tk_nowy

tk_nowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tamta używka nie ma RGH.

A co do oferty z elektromarketu to nie warto? Za samą Fifę na xboxa widze że trzeba dać ok. 160 zł.
    W zestawie jest jeden pad ale za to 24 m-ce gwarancji...

Pozdrawiam

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No jeśli nie ma RGH, to 9stów to też nie jakaś rewelacyjna cena ..

Nie warto - sam piszesz ,że chcesz RGH, więc na co Ci ta FIFA ? poza tym, z niektórymi slim'kami E są problemy z postawieniem RGH - chociaż ponoć jest już rozwiązanie :D - http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/problem-z-glitchem-w-coronach-v6-177988/index3.html
    Jeśli chcesz z gwarancją M$, to łykaj nówkę i nie przerabiaj :D

Wczytywanie...

Poleć forum