1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola dla dziecka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wioootelks, Listopad 17, 2015.

1. wioootelks

wioootelks Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Czy konsola w prezencie dla dziecka w wieku 8 lat to dobry pomysł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Myślę, że tak, sprawdzi się szczególnie z Kinectem (o ile mówimy o x360) Xbox One to niezbyt dobry pomysł dla dziecka, bo nie ma na niego zbyt wiele "odpowiednich" gier, natomiast warto kupić x360 i najlepiej Kinect do tego :) Sam bym tak zrobił, gdybym miał taką pociechę.

4. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    A ja odpowiem, że raczej nie. Ponieważ straci poczucie czasu chyba, że będziesz ściśle nadzorował jego/ jej czas grania. Niech skończy chociaż 4-5 klasę.

5. qermitt

qermitt Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    są plusy i minusy, jak kupisz i pozwolisz grać na kinekcie po godzinę dziennie to wg mnie nie będzie nic strasznego:) wg mnie jak ma oglądać dziwne bajki to lepiej na xboksie niech pogra:) pozdrawiam:)

6. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Moim zdaniem jak najbardziej dobry pomysł sam mam syna w wieku 5 lat posiadam obecnie konsole xo na której moja pociecha gra w serię lego, lub raymana oraz w Rabbids invasion na kinect i nie zgodzę się ze dziecko straci poczucie czasu mój mały gra max 1h co któryś tam dzien, czasami nawet dwa tyg potrafi nie zagrać. Zdecydowanie wolę by grał i rozwijał myślenie w taki sposób niż siedział przed tv i oglądał wszystkie te bzdury które w dzisiejszych czasach nazywa się bajkami dla dzieci

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

7. hdd0

hdd0 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak najbardziej może być dużo zabawy na kinectcie
    Sam wybór gier jest ogromny
    Tylko pilnować czas grania :p

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak brać konsole dla dziecka to tylko od Nintendo ewentualnie X360 bo jest na nią też sporo gier dla młodszych.

Natomiast uważam że konsola powinna być nagrodą a nie że masz na odczepnego i będzie całymi dniami przy niej siedział i grał.

Ostatnia edycja: Listopad 18, 2015
  9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Uważam, że jest to bardzo dobry pomysł. Jak dla takiego dzieciaka to polecam konsolę x360 + kinect, bo na prawdę jest masa fajnych gier dla dzieci na tą konsolę. XO wg mnie to zły pomysł, bo mało co jest z gier, a jednak na x360 biblioteka jest pokaźna i tych na pada i tych na Kinecta. Gry również są tańsze na x360. Powiem Ci, że ja pierwszą konsolę miałam już w wieku przedszkolnym (ok 6 lat) i nie uważam tego za zły pomysł, a nawet się cieszę że gram w gry z chęcią do dziś. Jednak co do czasu grania to tak jak wyżej mówili, bez przeginania. Dać pograć, ale też nie do przesady. Owszem może w pierwszy miesiąc dać grać więcej, bo człowiek zwyczajnie jak ma coś nowego to wtedy najbardziej się cieszy nowym nabytkiem, a z czasem to osłabnie :) Widząc po swoich kuzynach ile potrafią przesiedzieć przy grach czasami mnie to przeraża :p

Quertin lubi to.
  10. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Tak samo trzeba kontrolować czas grania 8-latkowi jak 16-latkowi (i nie tylko czas ale i ogólnie w co dziecko gra i co robi internecie) Choć niestety w tym drugim przypadku rzadko się taka kontrola zdarza co często ma bardzo negatywne skutki

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

11. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    X360 z kinectem na prezent jest świetnym pomysłem, ale jak ktoś wspomniał, Nintendo dla dziecka (i nie tylko :) też byłoby dobre, za wyjątkiem kilku wad, o których zaraz. Mam na myśli Nintendo Wii lub nowsze Wii U. Jest tam wiele gier typu Mario i innych w które nawet sam bym zagrał. Wadą w porównaniu do x360 jest to, że Wii jest mało popularne i ciężko jest znaleźć używane gry, a jak wiadomo, są o wiele tańsze od nowych. Drugą wadą, największą dla dziecka i rodziców jest to, że praktycznie nie ma gier mających polski język.

12. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Moja córa ma 8 lat i gra na XO , interesuje ją tylko kinect. Wcześniej miała WiiU , ale ten szybko się jej znudził. Oczywiście jest pod naszym stałym nadzorem , dobre oceny w szkole + dobre zachowanie są furtką na konsolę.

Wczytywanie...

Poleć forum