1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola dla nie za częstego gracza X360 czy XOne

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez lukaszgrb, Wrzesień 20, 2015.

1. lukaszgrb

lukaszgrb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Mam mały dylemat co do wyboru konsoli a raczej nie wiem czy w Moim przypadku jest sens przepłacania za xbox one a konkretniej za trochę lepszą grafikę i inne tytuły dodam że Mam PS3 i jakoś nie leży Mi na Nim gra kompletnie wolę Xboxa . Jestem w dużej mierze niedzielnym Graczem ze względu na brak czasu w grę wchodzi konsola nowa kupiona w jakimś większym RTV ze względu na raty ... tak więc cena nowego x360 to jakieś 1000 zł z kinectem i 3-4 tytułami gier w tym Forza Horizon a xbox one w limitowanej wersji z Forzą 6 1700 zł więc 700 zł różnicy ,a właśnie takie zestawy z Forzą Mnie interesują ponieważ uwielbiam tą grę .Dlatego też prosiłbym bym o opinie osób doświadczonych czy dla niedzielnego gracza jest sens dopłacania tych 700 zł . Z góy dzięki za odp. i Pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
  4. lukaszgrb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teoretycznie tak ale tu chodzi o osobę która głównie gra weekendowo a sprawa różnic sprzętowych jest bezsprzeczna ...

5. lukaszgrb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślę że wciągu roku będę grał w 2-3 max 4 tytuły więc nawet ta ilość która na 360 jest by Mi wystarczyła ...

6. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie obrażając tych co jeszcze grają na X360, ale mnie sama grafika odstrasza na kilometr. Odpalam jakiegoś COD'a i od razu wiem dlaczego kupiłem nowszą generacje.
    Pod względem grafiki to XO wypada zdecydowanie lepiej, choć nie jest to PC na ultra.

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Masz mało kasy. Nie czujesz jakoś większej potrzeby grania w nowe tytuły, w kolekcji gier na X360 widzisz tytuły które Cię interesują - Kupujesz x360.

Masz więcej kasy. Czujesz, że chcesz zagrać w jakieś nowe gry niedostępne na X360 - Kupujesz XO.

Jak sam mówisz, że lubisz Forzę. To ja poleciłbym jednak kupno XO z Forza 6 na pewno się nie zawiedziesz. A w razie "W" zawsze możesz za ~100zł kupić Forze 5. Być może jeszcze kiedyś trafi Forza 4 do wstecznej kompatybilności na XO - uważana przez wielu za najlepsze wydanie Forzy.

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Według mnie XO bardziej ma tu sens ponieważ na X360 jest cała góra gier a ty kolego pisałeś że będziesz grał tylko w kilka, do tego wspomniałeś że interesuje cię FM6. Dołożyłbym do tego jeszcze jakość obrazu co 1080i to nie 720 a TV masz zakładam miń. 32'+, w listopadzie też wejdzie wsteczna kompatybilność może nie będą to wszystkie gry z X360 ale pewnie te ciekawsze tytuły.

W twojej pozycji widzę tylko jedną zaletę na korzyć X360 = cena i kilka zalet na XO

9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja też jestem niedzielnym graczem, a mimo wszystko wzięłam XO. Tzn. slimkę kupiłam wcześniej, a XO mam od niedawna i warto. Teraz tylko czekam na wsteczną kompatybilność to może zagram w coś czego nie zdążyłam na X360 :) Ja też mam małą bibliotekę gier, która mnie interesuje do ogrania, ale mimo wszystko wzięłabym XO na Twoim miejscu.
    A po co Ci XO z limitowanej wersji? Kup XO 500tke i dokup FM6, na pewno taniej Cię to wyjdzie, chyba że wolisz dołożyć i mieć większy dysk i limitkę ;)

Wczytywanie...

Poleć forum