1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola dla starego pecetowca

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AlCpn, Lipiec 2, 2011.

1. AlCpn

AlCpn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie, borykam się z takim problemem. Nigdy wcześniej nie miałem konsoli, jednakże od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem xboxa 360. Przeczytałem całą masę tematów na tym forum, mimo to mam pewne wątpliwości. Ponadto mam na chwilę obecną całkiem przyzwoitego pc, który nadal dźwiga niektóre gry na wysokich detalach mimo tego, że do nowych nie należy. Czy kupno konsoli w takim przypadku wgl mi się opłaca? Bo czytając niektóre posty wyczytałem, że za niedługo ma mieć premiera nowego xboxa (a wydaje mi się że moje pudełko co najmniej rok, może nawet i dwa jest jeszcze wstanie wytrzymać bez modyfikacji). No i mam jeszcze kilka nurtujących mnie pytań:

1. Czy taka zmiana z pc na konsole "boli"? Nigdy nie grałem nawet na padzie, czy ciężko się przyzwyczaić?
    2. Kiedyś słyszałem, że gierki są dużo droższe na konsole aniżeli na pc, czy to prawda?
    3. Kupując xboxa chciałbym od razu kupić jakąś dobrą grę do grania multiplayer, co polecacie? Czytając posty zauważyłem, że głównie Halo i Coda, przy czym w Halo nigdy nie miałem okazji zagrać, zaś multi w Cod 4 bardzo mi się podobało. Jak wygląda multi w Cod: BO, czy wgl opłaca się go kupować, bo przechodziłem kampanie i raczej gra nie przypadła mi za bardzo do gustu.

Moje pytania głównie ukierunkowuje w stronę ludzi, którzy niegdyś sami zrezygnowali z pc na rzecz konsoli, a wydaje mi się, że jest ich całkiem sporo, jednakże będę wdzięczny każdej osobie, która udzieli się w tym temacie.

Z góry dziękuje za wyczerpujące, i te mniej wyczerpujące wypowiedzi, pozdrawiam

AlCpn

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grom

Grom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Ja zrezygnowałem z pc na konsole i nie jest to złe, ale jeżeli masz zamiar grac w gry typu COD,BF to nei ma sensu poniewaz konsola b.duzo traci, w bfie dopiero po 14/15 sa pelne serwery na ktoych i tak malo ludzi gra bo 12vs12 to malutko, nie mowiac juz o utracie grafiki. przezwyczaic sie na padzie mozna szybko, dasz sobie mala czulosc celownika i dosc szybko zalapiesz. po za tym w FPSach na xboxa jest taka lipa ze mozna podpiac klawiature+myszke, jest to nie najtansze rozwiazanie ale mozna sie spotkac z takimi co to robia i jest to b. denerwujace. Na pcta zazwyczaj oryginaly kupuje sie pod multi, a pelno gierek sobie sciagniesz z torrentow itp. za to na xboxie na piratach juz o live mozesz zapomniec, po za tym live jest b.drogie niby 120zł za rok, ale chociazby na ps3 masz neta za free, nie ma tam grania na klawiaturze i myszce po za chyba UT3 i jest lepszy pod tym wzgledem ze gry ktore sa "Tylko" na xboxa czesto wychodza na PC chociazby GEARS of war albo FAble, a raczej GOD of war nie wyjdzie na pcta ;] po za tym konsola fajna jest do gier wlasnie tego typu ew. bijatyki, w ktorych tez latwiej jest na ps3, wiec jezeli przechodzisz z pcta na konsole to ja Ci polecam PS3 ew. poczekac na nintendo wii U, ja mam xboxa 1.5r i nie jest zły, ale od zawsze mialem "Pleja" i teraz tez bym go wolał. Kwestia gustu i tak kupisz co chcesz.

4. Grom

Grom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    a, jezeli masz zamiar grac przewaznie w gry takie co sa i na pc i na konsole to nie polecam takiej zamianki, bo tyle co "zaoszczedzisz" na sprzecie kupujac xboxa za 400-700zł a kompa za 900-1500 [takiego wmiare do dzisiejszych gier] to i tak nie warto, bo na pcta kupujesz CD key i sciagasz z strony producenta i jest b. duzo taniej, ale trzeba spojrzec na to ze jest pelno gier ktorych nei ma na pc a sa na xbox/ps3 i po za tym konsola fajna ze sobie pod tv podepniesz 3x/4x/5x cali i grasz :) , a komentarze typu "kompa tez mozna podpiac" sa zbedne bo nie wiem jak ktos zamierza grac 1m od 42 cale telewizora hehe ;p, z padem sie mozesz wygodnei na wyru rozwalic i grac :D

5. Cze'si0

Cze'si0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To tak wszystko co piszą na temat nowej konsoli na razie nie są prawdą są to tylko spekulacje, nawet gdyby nowy xbox został zaprezentowany na targach E3 w 2012r. to zanim trafi na półki minie co najmniej rok jak nie więcej...
    1. Nie jest ciężko przyzwyczaić się do pada, też myślałem że gra na padzie jest nie możliwa w różnych grach, ale po jakimś czasie gry na padzie nawet nie chce mi się grać na myszce i klawiaturze...
    2.Możesz to sam sprawdzić w sklepach czy na allegro, ale moim zdaniem gry nie są już aż tak drogie jak były kiedyś i teraz z łatwością daję rade kupić sobie coś nowego ;).
    3.To tak możesz kupić sobie fifę bardzo przyjemnie gra się na live, jak mówisz CoD, Assasin Creed'a Brodtherhood bardzo wciąga gra na live ;_) polecam różne gameplaye z multiplayera, możesz też kupić sobie blur bardzo przyjemnie gra się na live ;_).

6. kUcUs

kUcUs Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Morąg
    1. Hm, odnośnie pada to się szybko przyzwyczaisz.
    2. Gry na konsole są droższe ale nie aż tak aby ich nie kupować;)
    3. Na multi polecam Call of Duty Black Ops, czy też Battlefield Bad Company 2. Odnośnie Black Opsa to jest pewny poziom, trzeba się trochę wczuć w grę jak na pierwszy raz.

Premiera nowego xboxa nie będzie tak prędko jak niektórym się wydaje. Osobiście polecałbym Tobie kupno Xboxa 360 Elite z dyskiem 120gb, data produkcji po 2009r czyli na jasperze z lepszym chłodzeniem. Jeśli byś był na poważnie zainteresowany zapraszam na prv czy też gg 1372810. Posiadam elitki, slimy 4gb czy też 250. Można też dokupić gry do zestawu w atrakcyjnych cenach;)

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    1.Dlaczego chcesz przejść na konsolę ? Do kompa też możesz podłączyć pada.
    2.Tak to prawda nowe są droższe niestety.
    3.Polecam Ci Battlefielda Bad Company 2 a i Blackops na multi jest niezły.

Wczytywanie...

Poleć forum