1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsola dla syna

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tuzinkowa, Czerwiec 8, 2013.

1. tuzinkowa

tuzinkowa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam. moje dzieco nie daje mi żyć, czy kupno używanej konsoli xbox z kinect (czy jakos tak:)) do 600 zł jest wogóle możliwe? ja kompletnie się na tym n ie znam, może ktoś z forumowiczów mógłby podpowiedzieć coś, ważne żeby konsola działała, wygląd już mniej ważny, jak znam mojego syna i tak się nią zajmie z kolegami. Panowie pomóżcie, doradźcie jak to zrobić żeby i dzieco miało frajdę i mama nie przeżyła wstrząsu finansowego :joyous:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maksiuuxd

Maksiuuxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Używany kinect kosztuje coś w granicach 300 zł o ile sie nie myle, tak samo konsole też do 300 zł można kupić, wiec mysle ze by dalo rade najlepiej to kupić kinecta osobno i sprawna konsole xbox.

4. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szukaj konsoli z płytą główną Jasper, ale nie kupuj tych szajsów za 329zł w aukcji kup teraz tylko staraj się wygrać licytację. A Kinect to już jak najtaniej.

5. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    A ja polecam przeglądać u nas, bo można coś trafić w niezłej cenie. Jakiś koleżka miał do sprzedania kinecta za 3 stówki to możesz poszukać, ewentualnie kupić zestaw ale to już trzeba trafić, mało kto sprzedaje Kinecta ze starszym Xboxem (nie Slim).

6. martin66

martin66 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W dziale kupię wystaw ogłoszenie. Powinno to cię uchronić przed handlarzami złomu z allegro. Pamiętaj także o kupnie konsoli z płytą główną: Jasper, Trinity, Slim. (Przy 600zł slima (Corona, Trinity) z kinectem raczej nie kupisz.) Jeżeli ktoś oferuje ci inną to grzecznie odmów.
    Od siebie dodam, że dziecku znajomego kinect się szybko znudził mimo pokaźnej kolekcji gier.
    Pozdrawiam

7. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    od 600zl to można kupić konsole nie kinect.

8. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Używanego JASPERa kupi za ok. 400-450zl.
    Kinecta w przedziale 250-300zl także za 600 będzie trudnawo ale dużo więcej nie będzie musial dołożyć.
    Ostatnio u nas na forum ktoś chyba nawet sprzedawał Kinecta za 250zl i nie wiem nawet czy nadal nie jest ogłoszenie aktualne...

9. tuzinkowa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzień dobry!muszę przyznać, że jetem pod wrażeniem, bardzo dzięuję za odzew i wszystkie rady.co do tego, że konsola znudzi się szybciej niż moje dziecko mówi to jestem pewna:) niestety, pertraktacje aby kupić coś innego utknęły w martwym punkcie, póki co zapewnia, że to jego najwięsze marzenie:) dzięki Forumowiczom mam już chociaż mgliste wyobrażenie o tym na co zwracać uwagę, więc dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam wszystkich

jeszcze raz wracam na chwile,czy to o czym pisaliście znajdę tu???
    http://xboxforum.pl/sprzedam-46/xbo...gpu-65nm-hdmi-tak-zasilanie-175w-20gb-168423/
    nie ma mowy wprawdzie czy to slim czy nie, ale jasper jak wół napisane:)

Proszę nie pisać post pod postem, od tego jest funkcja edytuj. Altres

10. Sewek :)

Sewek :) Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kinecta nie kupuj, zamiast tego kup Jaspera z jakims dyskiem <60GB i przerobka LT lub RGH.
    600 zl powinno spokojnie wystarczec.

Wysłane z mojego czegoś za pomocą Tapatalk 2.

11. Maksiuuxd

Maksiuuxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ile syn ma lat jesli moge wiedziec? RGH lub LT raczej by sie nie przydalo jezeli dziecko ma do 10 lat chyba ze mama sie zna na nagrywaniu :p Dysk moim zdaniem chyba też zbędny jak na razie, oferta do 300 zł na pewno jasper sie znajdzie i na kinecta starczy.

1 osoba to lubi.
  12. tuzinkowa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mama nie zna się na nagrywaniu, mama nawet nie zna się na konsolach, dlatego tu jesst:)syn ma 10 lat, nie rozmawialiśmy o nagrywaniu, wiem tylko tyle, że ważny jest kinect...matko kochana, ja już nie nadążam zdaje się za tym wszystkim...tak czy inaczej czy ta oferta którą wkleiłam powyżej jest rozsądna? będziemy kupować na dwie tury, kinectem zajmiemy sie później...teraz konsola:)acha, jeszcze pytanie takie czy do każdej konsoli pasuje ten kinect? :biggrin: wiem, mnie samą też poraża mój brak wiedzy w tym temacie:)

13. Ryderus

Ryderus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Do konsol starszych typów musisz dokupić zasilacz :D

14. Omna_pl

Omna_pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie jak powyzej,jaka to konsola? Jeśli starszego typu to wystarczy sam zasilacz i wtedy dopiero można myśleć o nagrywaniu,dokupujesz go osobno.

15. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Jeżeli jeszcze Pani nie zakupiła to proszę wrzucać tutaj oferty to doradzimy

Wczytywanie...

Poleć forum