1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola do 600 zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Uefo, Kwiecień 1, 2012.

1. Uefo

Uefo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A więc poszukuje takiej konsoli, ale nie wiem na co zwracać uwagę. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby była wgrana najnowsza przeróbka, żeby były 2 pady, port hdmi (+ kabel). Xboxlive w ogóle mnie nie interesuję, dlatego konsola może być zbanowana. Doradźcie mi panowie i panie na co zwracać uwagę ?
    Czy któraś z tych konsoli jest godna zakupu :

Konsola Microsoft XBOX 360 Elite Jak nowa!!! (2240404121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    XBOX 360 JASPER + Poprawione chłodzenie LT 3.0 (2246836545) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Xbox 360 Elite 120GB + 2 Pady+GRY ZESTAW OKAZJA!! (2246029511) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    A może ktoś z was znalazłby jakąś tańszą ofertę ? Nie interesują mnie żadne dodatkowe gry i wielkie pojemności dysku, wierzę że da się nieco taniej kupić coś w co pogram przez najbliższe pare miesięcy :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Napisz na PW do sprzedającego z pierwszej aukcji w tej cenie możesz spokojnie brać, jest warta więcej niż 590,

3 aukcja też jest ok

Poszukaj też w dziale giełda, może coś znajdziesz ciekawego

4. MaYoRkUpRiCz

MaYoRkUpRiCz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jasło
  5. msFormat

msFormat XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
  6. Uefo

Uefo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Up

Panowie, procedura jest bardzo prosta. Jeszcze się na nic nie zdecydowałem, ale jeśli ktoś ma zestaw taki jak wymieniłem i chce go sprzedać to wykonuje takie czynności :
    1 Dzwoni do mnie 504-524-340 (lub puszcza smsa/sygnała i wtedy ja oddzwaniam), Dogadujemy się w kwestii xbxoxa.
    2. Wysyła mi fotki konsoli żeby była pewność na maila yappe@o2.pl (jeśli dobrze się dogadamy to nawet punkt 2 można pominąć).
    3. Wystawia przedmiot na allegro z pełnym opisem konsoli, z zaznaczeniem że nie ma w niej żadnej usterki.
    4. Kupuję konsole i błyskawicznie wysyłam pieniążki.

To tyle, prawdopodobnie kto pierwszy ten lepszy

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
Wczytywanie...

Poleć forum