1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola dostaje freeza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Endrju91, Styczeń 3, 2013.

1. Endrju91

Endrju91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

nie zdarza się to często, wystąpiło jedynie 3 razy w ciągu miesiąca i ostatnio to było właśnie parę dni temu. Konsola po prostu dostaje zawiechy, mogę wyciągnąć płytę, wciskać cokolwiek na padzie, ekran dalej ten sam, głosu zero, pomaga tylko restart. To wina gier, czy konsoli? Slim, Trinity, LT 3.0, nagrywam na Platinumach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fiedorf

fiedorf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mi sie wydaje ze to wina sposobu nagrywania gier za szybko albo masz zle ustawiona nagrywarke lub program pod dana plyte co wypalasz
    sproboj pograc w oryginalna gre i wtedy sie przekonasz w czym tkwi problem

//Spróbuj edytować posty zamiast pisać jednego pod drugim
    ~z0nk31

4. tokrzys17

tokrzys17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Myslę, ze to nie wina przeróbki ani źle nagranych gier. Moja konsola nie jest przerobiona i tez od czasu do czasu się zawiesza. To normalne ty jest tylko system. Komputer też czasami się zawiesi.

5. Endrju91

Endrju91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie dwa razy mi się wysypała na oryginale. W sumie racja, produkty Billa i spółki lubią się zawiesić same z siebie.

Wczytywanie...

Poleć forum