1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola dziwnie czyta płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BiZu, Lipiec 15, 2011.

1. BiZu

BiZu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem niedawno konsole na allegro (była to chyba zła decyzja....) i jak ją podłączyłem zauważyłem że nie czyta dobrze płyt nawet oryginalnych. Musze wyciągać i wkładać płytę po 15 razy i dopiero zaskoczy. Ale dziwne jest to że płytę z grą odczytuje jako "Odtwórz DVD" a nie " Zagraj". Jak wkładam film albo jakoś fotki na płycie to napęd czyta bez problemu. Napęd rozbierałem już i czyściłem więc to odpada nie było żadnych efektów. Jak już gra się włączy to śmiga bez problemu. Konsola była przerabiana więc to może być wina tego ?
    Szukałem już na forum ale to co znalazłem nie pomogło.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZeneQr

ZeneQr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kolega miał ten sam problem, potem w ogóle nie czytało mu płyt...wysłał do naprawy i mówili mu że to nie wina napędu...naprawili przyszła konsola pograł dwa dni i znów nie czyta albo inczaej stara się czytać z takim dziwnym odgłosem dochodzącym z napedu...

4. hawajski

hawajski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    jeżeli nic w aukcji nie pisało że konsola jest uszkodzona to odeślij mu tą konsolę w regulaminie allegro jest napisane że w ciągu 7 dni od dostawy możesz zwrócić towar bez podawania przyczyny.

5. BiZu

BiZu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzwoniłem do kolesia i zapewnia mnie że u niego wszystko działało. ale wygląda że nie kłamie bo w ostatnio uruchamianych ma gry które mi teraz nie działają....

6. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Tak jest ale tylko wtedy gdy kupujesz towar nowy i ze sklepu =].

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Albo miał 2 napęd nie pomyślałeś ? Konsola przyszła zepsuta więc takowe uszkodzenie zgłoś i odeślij mu, obowiązkiem sprzedawcy nie klienta jest dostarczenie sprawnego towaru.

8. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  9. BiZu

BiZu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kupiłem konsole od prywatnego gościa a nie ze sklepu i nie mam na nią gwarancji...
    ale odeszliśmy od tematu czy można jakoś to naprawić i czy jest to wina przeróbki ?

10. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    słuchaj jeśli kupiłeś na necie to odsyłasz i koniec...masz na to 10 dni...nic nie naprawiaj.....

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Up 10 dni to on ma w sklepie nie prywatnym, ale jeśli chcesz naprawić co jest zrozumiałem to daj konsolę do serwisu sam raczej tego nie naprawisz choć może to być wina przeróbki wgraj jeszcze raz będziesz miał pewność.

12. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    pamietaj, ze nagrywane gry (piraty) sa duzo lepiej odczytywane przez naped niz tłoczone (oryginalne). Mnie kiedys na starym xenonie nie czytalo tloczonych plyt a czytalo wszystkie nagrane i to bez zadnego problemu. dalem naped do czyszczenia, zaplacilem 25,- i elegancko mi zaczal czytac. ale ogolnie moja rada to odeslac jak wyzej koledzy napisali, po co masz jeszcze dokladac do interesu.
    pozdro

13. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  14. Rejden

Rejden Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam dość podobny problem, a nie chce zakładać nowego tematu więc prosił bym o pomoc. Więc xboxa mam od 2 lat przerobiony jest od jakiegoś roku i od jakiś 2 miesięcy miałem problemy z wyczytaniem płyty oryginalne czytało za pierwszym razem, a piraty nawet po kilkadziesiąt raz. Mam starsze przerobienie i do granie w nowsze gry potrzebuje płytki activate iso no i to się sprawdzało wszystko śmigało aż w końcu tyko mogę grać w oryginalne gry piraty za każdym razem jak odczyta to wyskakuje odtwórz dvd. Nawet próbowałem w te starsze grać, te które nie wymagały płyty activate iso i tak samo odtwórz dvd. Może to ma jakieś znaczenie, a może nie xboxa sporadycznie podłączałem do neta tylko po to żeby ją aktualizować no i zainstalowałem najnowszą aktualizacje i mniej więcej od tego czasu mi się tak dzieje. Prosił bym o jakieś rady, pomoc.

15. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  16. Rejden

Rejden Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, a da się to kurde jakoś usunąć tą aktualizację, bo chciałbym pograć w te gry, które mi chodziły ?

17. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  18. BiZu

BiZu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    troche odświeżę temat. Po tym jak już nagrałem kilka własnych gier to okazało się że konsola świetnie odczytuje gry pirackie a problem z "odtwórz dvd" pokazuje się tylko w oryginałach :) więc mi to pasuje bo gram tylko na piratach.

19. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Jest problem pewnie z laserem, moze idz oddaj do serwisu :p Ciesz sie, ze rroda nie masz

20. BiZu

BiZu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale co to za problem jeśli piraty czyta bez problemu ? :)

Wczytywanie...

Poleć forum