1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola, e74, problemy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Marc0, Styczeń 5, 2009.

1. Marc0

Marc0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w piatek dostalem kurierem z allegro Premiuma 1.5 przerobionego z gwarancja 3 miesiace. Musialem 2 razy wylaczyc zasilacz ( odkurzacz podlaczyc :p ) i zawsze obraz nie pojawial sie za pierwszym wlaczeniem, dopiero za drugim ( jak zasilacz nie byl wylaczany to konsola za pierwszym razem sie normalnie wlaczala ). To jest normalne z tym zasilaczem? To byl w piatek

i kolejna sprawa, ktos w domu odlaczyl mi zasilacz bo przeszkadzalo mu swiatelko i jak wrocilem w sobote do domu ucieszony ze kumpel z padem przyjdzie i pogramy, wlaczam zasilacz, konsole i wyskakuje jedna Dioda blad E74. Zrestartowalem, nie wylaczalem zasilacza i uruchomila sie ponownie i do dzis smiga wszystko pieknie tylko raz sie zwiesilo przy przerywaniu filmiku w Ninja Gaiden 2. Co o tym sadzicie? Dzwonilem do goscia od ktorego kupilem i mi poradzil zebym sprawdzil jeszcze tydzien czy beda jakies bledy wyskakiwac, jesli nic sie nie bedzie dziac to zebym nie wysylal :)

( nie bawilem sie we wlaczanie i wylaczanie konsoli, staralem sie wlaczac 1-2 razy na dzien tylko ) a o zasilaczu tak duzo pisalem, bo wydaje mi sie to jedyny sensowny powod tych rzeczy :)
    prosze o pomoc:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po pierwsze czy konsola jest nowa??
    Czy jest to falcon czy gruchot z 2006r.
    Jaki napęd DVD??

4. Marc0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nowa konsola, Lite-On sprzedawca od ktorego kupilem ma 2k pozytywnych komentarzy i 2 negatywne, mowil ze jesli jest z nia cos nie tak to jak najszybciej lepiej wyslac. Nie tylko po wylaczonym zasilaczu tak sie dzieje, jak konsola jest wylaczona ponad 3 godziny i ja wlaczam to za pierwszym razem tylko podswietlone jest na zielono a obrazu nie ma, gdy klikne wyszukiwanie nowego pada i wlacze na padzie to konsola lapie sygnal zatwierdza 4 diodkami jednak po chwili znowu tylko podswietlona jest ( bez 1 diodki oznaczajacej pad ) a pad znowu miga 4 diodkami na zielono a obrazu dalej nie ma. Dopiero za drugim razem sie wlacza, albo trzecim i tak od piatku :(

5. Marc0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    spotkal sie ktos z czyms takim? Nie wiem co robic, boje sie ze wysle do goscia, on wlaczy i wszystko bedzie pieknie smigac jak za drugim razem wlaczy i mi nie uzna :(

6. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    masz kumpli z X'em? jeśli tak to pożycz od któregoś zasilacz i sprawdź czy nadal będzie to samo...

7. xkoniox

xkoniox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli wyskakuje Ci E74 i masz możliwość odesłania jej, to ślij ją szybko, bo ten błąd jest chole***e upierdliwy. Mi się pojawił 4 grudnia i do tej pory konsola nie działa. Naprawa kosztuje około 200 zł, ale powiedziałem sobie, że nie wyśle, wole ją do końca zepsuć, ale nie dam 200 za naprawe...i miałem rację, zrobiłem X-clamp'a, wymieniłem pasty na lepsze i pochodził z 2 dni, dopóki nie zachciało mi się zakładać obudowy...po tym szlag ją trafił. Ten błąd naprawiony w profesjonalnym serwisie potrafi wrócić jak bumerang za dzień, dwa, a może za pół roku...nie wiadomo. Więc oszczędź sobie nerwów przy tym i odeślij ją...Pozdrawiam

8. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    ta sytuacja na pewno nie jest czymś normalnym też mam premium od początku grudnia ,falcona i do tej pory nic takiego się nie działo. Ślij konsole jak najprędzej do sprzedawcy, nie ma na co czekać.

pozdro.

9. Marc0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak tylko problem jest w tym, ze przez kilka godzin po dzialaniu konsoli wlacza sie za pierwszym razem , jednak po jednym dniu nie wlaczania wchodzi dopiero za drugim, a watpie czy mi kumpel ktorys pozyczy na 2 dni. Sprobuje cos pokombinowac

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Konsola jest uszkodzona ewidentnie nie ma czegoś takiego że włączy się za drugim razem zawsze ma być za pierwszym. Nic się nie robi z zasilaczem choćby była nie dotykana 3 dni ma włączyć się za pierwszym razem

11. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    zgadzam się z akir19 konsola musi się włączyć za pierwszym razem jak się niewłączy to już coś się dzieje:(

Wczytywanie...

Poleć forum