Konsola - flash czy sprzedać

finger0

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich :) Ostatnio mam taki dylemat. Mianowicie posiadam 2 konsole - Xbox 360 Elite, na którym sobie gram oraz stary Xbox 360 z RROD. Tego drugiego oddałem kiedyś do serwisu, ale facet w nim pogrzebał i w końcu nie naprawił. Teraz zastanawiam się, czy lepiej jest sprzedać tą konsolę na allegro, czy może naprawić i flashować za 180 zł łącznie. Tylko nie wiem, ile ta konsola będzie mi chodziła, facet powiedział że da tylko 2 tygodnie gwarancji na konsole, w których wcześniej już grzebano. Do tego zastanawiam się nad tym flashem, bo nie wiem czy wypalenie gry na Xboxa jest proste jak na kompa, czy to jest męczenie się z różnymi programami.

Prosiłbym o pomoc i jakieś rady, czy lepiej tą konsolę sprzedać czy naprawić i flashować, z góry dziękuję :)
 

po5ek

Użytkownik
Użytkownik
z ja bym proponował flash nagrywanie jest bardzo proste ;)
 

finger0

Świeżak
Świeżak
Bo poczytałem o tym trochę i podobno trzeba się z jakimiś Wave'ami męczyć oraz jakieś specjalne płyty do tego przed odpaleniem gry wkładać :p


EDIT: a jak to w ogóle jest z banem we flashowanych konsolach? rozumiem, że to sama konsola jest banowana i jak będę miał achievementy z pirackich gier na profilu, to one mi zostaną?
 

Kosa77

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko jest opisane na forum. Jeżeli nie potrafisz szukać to tak. Z tymi płytami to taka płytka nazywa się active.iso.Jest ona chyba do przeróbki iXtreme 1.6 , jeśli masz iXtreme LT to gra z każdym wave pójdzie i bez żadnej płytki.Z banami to jest tak: Dostajesz bana za przerobiony napęd.Wszystkie acziki ci zostaja i savy chyba też (nie wiem bo używam orginałów, ale chyba zostaje bo też zastanawiałem się na przeróbkom).
PS.Wave zmienia się programem 360wavespatcher czy jakoś tak.Wolałbym ci tylko naprawić konsole. Mam dużo kumpli co chcą trochę pograć na Xbox LIVE za małą kasę.
 

finger0

Świeżak
Świeżak
Na forum szukałem tego i czytałem, ale nie znam się na przerobieniu Xboxa, więc trochę się gubiłem w tej terminologii i potrzebowałem tego wyjaśnionego tak łopatologicznie . Dzięki :) A jeszcze jedno pytanko - czy każdy napęd da się flashować? Bo mam napęd Toshiba-Samsung, a osoba u której chcę to zrobić mówi mi, że nie prowadzi flasha tego napędu
 

Do góry Bottom