1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsola i zwiech

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szakal666, Lipiec 31, 2009.

1. szakal666

szakal666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam konsolkę już powyzej tygodnia i złapała aż 2 zwiechy

Pierwszy gdy grałem w gowa online i włączyłem kogoś gamecard a w tym czasie było wielkie boom i obraz sięzatrzymal , może konsola nie wyrobiła z przeliczeniem tego wszystkiego ?

2 raz w menu gdy wszystko sięwłączało ja za szybko chyba chciałem wejść do menu i też freeze

Czytałem że można chyba od tego złapać roda za którymś razem ?

Konsola Jasper z marca

2. Lotnik421 Xbox One

3. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Zaliczyła zwis i nie wstała, czy tylko freeze'a i poszła dalej? Jak był tylko freez to nie masz się czym przejmować, to naturalne że przy ostrej akcji ciężko jest sterować dashboardem. Poza tym z opcjami online wiąże się też często taki wariant, że konsola freezuje bo ładuje jakąś opcję online. Ja mam często freeza w arenie fify 09 jak konsola ładuje mój profil online a wcześniej nacisnę wejście do menu.

5. szakal666

szakal666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    freeze i nie moglem dalej nic robic.

6. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie masz czym się przejmować. Ja mam konsolę tydzień i gry nagrałem na dysku i w dwa razy się przycięła gra, raz Naruto i raz Splinter Cell. Po prostu jest to tylko konsola i niekiedy się zatnie, w dashu może częściej bo chodzi bardzo wolno :) Nie masz czym się martwić, na starych platformach też tak było to normalne :) Złośliwość martwych rzeczy ;)

7. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie. Nie masz smużenia ekranu czy tam braku jakiegoś koloru także z konsolą wszystko w porządku, no chyba że takie zwiechy będziesz mieć codziennie, ale to raczej wątpliwe.

8. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak sie cos stanie wyslesz do MS.

9. Sony42

Sony42 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nasielsk
    Racja nie masz się czym martwić.
    Ja mam konsolę od 3 dni i też złapałem zwiechę.
    Ale gostek powiedział mi, że to normalne że czasem może się tak zdarzyć ale to nic groźnego :D

10. mat01

mat01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie raz zwiechy wystepuja od tak. Jak nie masz zwiechow co chwile to nie masz sie czym martwic ;)

Wczytywanie...

Poleć forum