1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola jasper

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez NiePoTwarzy, Listopad 9, 2012.

1. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    Witam mam konsole z plyta jasper od 3 lat Wiec mam kilka pytan jak zaradzic zeby wszystko dzialalo jak nalezy. Postawic ja w pionie czy poziomie? Dokupic jakies panele chlodzace? Rozkercic ja i obczyscic z kurzu? Moze macie jakies sposoby aby dobrze o nia zadbac :D? lub jakies pomysly jak zaradzic temu aby sie nie zepsula?

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jak 3 lata nie odkurzana to otworzyć i odkurzyć, gry instalować na dysku twardym. Nic więcej nie rób

1 osoba to lubi.
  4. Michal27888

Michal27888 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Rozbierz ją i wyczyść z kurzu, najlepiej żeby stała poziomo, nie kupuj paneli chłodzących bo to tylko szkodzi a nie pomaga konsoli, i nie trzymaj jej w ciasnych pomieszczeniach.

5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Odp: Konsola jasper

Tak. Skoro działa, Zostaw ją w spokoju.

6. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Zawsze mozesz mlodszego slima kupic a ta sprzedac

7. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Z kurzu możesz wyczyścić. Pozycja nie ma znaczenia. Ja swojego odkurzam poprzez taką pompkę "ziejącą" powietrzem tj. kompresor, odpalam go i i przykładam z odpowiedniej odległości (ze 2 cm od dziurek / wentylacji i tych wiatraków) i tak wydmuchiwuje kurz, w rozbieranie się nie bawię ponieważ nie znam budowy konsoli itp. szkoda by było ją zepsuć. Nie polecam jej katować po np 12h. 3,5 godziny gry i przerwa na 10-15 min dla konsoli (ja tak robię). Po graniu przed wyłączeniem konsoli daj się jej schłodzić poprzez pozostawienie w menu na jakieś 2 minuty. Dbaj o półkę na której się znajduje konsola i otoczeniu, odkurzaj regularnie pomieszczenie i półki. Pamiętaj kurz to zu0 (-; .

Pozdrawiam, Malan.

8. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Bez przesady, kurz się tak szybko nie zbiera w konsoli.Mam konsolę na półce i to wystarcza aby nie zbierał się nadmiar kurzu.

Wczytywanie...

Poleć forum