1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola kasuje pliki z pendrajwa. Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piwodex, Sierpień 10, 2014.

1. piwodex

piwodex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wie ktoś może dlaczego konsola kasuje mi pliki z pendrajwa po podłączeniu go do konsoli? Tzn. pliki niby tam zostają ale są jakby niewidoczne i tworzy się jakiś dziwny plik ze strzałką (na obrazku go widać) Wcześniej mi normalnie działało na Sony 32GB i Adata 8GB a teraz kasuje mi pliki. Na Adata zrobiło plik o nazwie A a na Sony taki ze strzałkami. Robiłem pełne formatowanie tych penów i to nie pomaga. Mam Xbox 360 4gb corona + hdd 500GB RGH, dashlaunch 3.12 , dashboard 16747 i FSD 3 775 PL [​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przypadkiem po podłączeniu nie klikasz dostosuj lub formatuj? Mało prawdopodobne żeby xbox samoczynnie wykonywał jakiekolwiek działania bez wiedzy użytkownika.

4. piwodex

piwodex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie no nic takiego nie robię. Podłączam pena do klocka, wchodzę w FSD w managera plików potem w USB i lipa, nic nie widać. Czasami działało po wyciągnięciu i włożeniu pena jeszcze raz. Chciałem też skopiować coś z konsoli na pena i potem po podłączeniu go do PC pliki były skaszanione. Wszystko z penami jest OK bo sprawdzałem na różnych. To konsola coś psuje, kupiona od PawelBystry2 z allegro.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na tych obydwóch penach tak się dzieje??
    Sformatuj je w guiformat i sprawdź.
    Dziwne.

6. PawelBystry2

PawelBystry2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kolego dzowniłeś, bo zrobiłeś kilka ścieżek w FSD (również do pendrive, którego co chwilę odłączałeś od konsoli), wytłumaczyłem Ci przez telefon kompletnie wszystko krok po kroku telefonicznie jak na nowo wgrać FSD i żebyś nie robił takich rzeczy (ścieżka najlepiej jedna!), nie jest możliwe aby konsola samoistnie usuwała coś z pendrive, musisz coś źle robić, lub uszkodzony pendrive, pomagam ile mogę ale pisanie o tym, że konsola uszkodzona bo usunęła jakiś plik z pendrive (co jest nie możliwe) trochę zaczyna irytować..

7. piwodex

piwodex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jaki telefon? pomylił pan ludzi chyba bo do mnie pan nie dzwonił na pewno i nie potrzebowałem żadnej pomocy, z FSD poradziłem sobie sam z tutoriala wszystko na konsoli jest czyściutko i elegancko, konsola kasowała pliki od kupna i po wgraniu wszystkiego na nowo robi to samo, nie jestem idiotą mam prawie 15 letnie doświadczenie z komputerami i systemami a więc to nie jest trudne, nagram filmik

PS
    przenosiłem też FSD w inne miejsce na próbę i dalej to samo
    proszę tu poczytać, nie tylko ja mam taki problem: http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/pomocy-xbox-kasuje-mi-dane-175597/

Skanowałem peny jakimś ChkFlsh i było ok a jak konsola była pozbawiona FSD dashlaunch i odpalałem XEXmenu z CD (bo z pena kasowało) to xexmenu nie widział plików na usb i również pliki się kasowały. Peny pod PC i inną konsolką działają normalnie. problem mnie dobija :/

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak xexmenu nie widzi usb to raczej z nimi jest problem. Sprawdz inny slot usb np tył

Wczytywanie...

Poleć forum