1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola kontra Żona/Dziewczyna:)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grinderxxx, Grudzień 11, 2010.

1. grinderxxx

grinderxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Zastanawiam się czy macie taka sytuację jak ja, czyli czy wasze żony lub dziewczyny robią wam w domu zadymę o to, że za często gracie na konsoli. Wśród moich kumpli sytuacja jest podobna, za każdym razem gdy gramy nasze żony maja jakieś fochy albo drą się żeby wyłączyć te "głupie gierki dla dzieci":), moja to się zawsze pyta ile ty masz lat że ciągle cię te pierdoły interesują?:) Gram około 2-3 godziny dziennie.:eek:
    Osobiście bardzo lubię grac, dzięki grom nauczyłem sie angielskiego i lubie taki sposób spędzania wolnego czasu. Lepsze granie niż patrzenie w bezsensowną papkę w telewizji.
    Dajcie znać jak to u was jest? Toczycie w domu wojny o telewizor? Może wasze partnerki też z wami grają, albo one chcą np. grac w simsy a wy w gearsy i przez to jest konflikt.

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Podobnie ;) 90% mojej znajomości słówek, gramatyki, itd. jest z gier i filmów, może trochę z muzyki.

Co do konsoli vs. dziewczyny, moja się jakoś specjalnie nie przyczepia. czasem pośmieje się ze mnie 'małe dziecko' i tyle. Czasem udaje mi się ją przekonać do wspólnej gry i jakoś to idzie, gramy np. w Forze lub MW2 na Split Screenie. Ale ogólnie odradzam granie z dziewczynami/małżonkami, bo może dojść do tego tego momentu, że spyta 'słuchaj, a są Simsy na konsole?', wtedy...nie będzie już tak wesoło. Ogólnie lepiej wyjść z dziewczyną na spacer, czy do kina, niż grać, bo granie to nasz 'teren', męski świat :)

PS. Emocje i zabawa jakie towarzyszą 'rozgromieniu' towarzyszki w MW2 jest bezcenne :D 'Ty pie*rzony oszuście! Nie gram z Tobą więcej! Albo ja, albo ona (gra)' . Na prawdę, polecam :D

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Co prawda nie mam ani żony ani dziewczyny, ale koleżanki owszem
    I czasami gram z jedną w CoDy(których jest fanką) i dosyc dobrze jej idzie zważywszy że nie ma konsoli i gra na padzie tylko u mnie. Poza tym skończyliśmy Re5 w co-opie.

5. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    "Dzięki grom nauczyłem się języka ang"....muhahahhaha...oj panowie :D bez przesady :) słówek ok...ale gramatyki ? :p

Co do tematu, to jeśli laska nie potrafi uszanować Twojego hobby jakim jest granie to wywalić na zbity ryj na bruk i niech szuka jakiegoś pantofla, którym będzie mogła rządzić.

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    W sumie masz rację, nie samej gramatyki, ale wiesz, ze słuchu ogólnie, jak są zbudowane zdania. Masz rację, oddaje honor ;)

7. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    No moja dziewczyna dziwi sie tylko jak mozna marnowac czas na takie glupoty :)
    Najlepiej jak gram z bratem w PESa wtedy dziewczyny moga posiedziec razem i nie truja.
    Trzeba znalezc im zajecie...

Z drugiej strony sam nic nie mowie jak z serialu Pierwsza milosc zmienia kanal na jakis drugi typu M jak milosc hehe...

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    QwerTaj czytając twój pierwszy post tutaj. Przypomniał mi się filmik jak koleś grał z dziewczyną w grę nie jestem już pewny co to było (COD, Halo, CS..) i ją rozgromił a ona się wkurzyła i mu konsolę rozwaliła a on siedział i tylko WTF???!!!!

A co do tematu ja na szczęście takiego kłopotu bo nie jestem żonaty. Pamiętam jak kiedyś z dziewczyną zarywaliśmy w PS2 na Guitar Hero 3. Ale jak ją rozwalałem to już było że oszukuje :D

Chodziło mi o to

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  9. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Heh ja mam zonke ale jakos sie dogadujemy odnosnie czasu spedzonego przed TV. Ja mam czas zeby pograc i ona zeby poogladac TV. Nigdy nie spotkalem sie ze stwierdzeniem z jej strony ze gry sa dla dzieci bo prawda jest taka ze nie sa (no moze nie wszystkie). Sa gry dla dzieci i sa gry dla starszych a to ze ktos lubi spedzac czas grajac to juz jego sprawa
    Pozdr dla wszystkich graczy :)

10. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Ja mam gps na palcu dopiero od lipca tego roku, ale jakby nie było to xboxa mam już prawie rok i... dostałem go właśnie od żony :) Ona ma swoje gry na lapka, Ja mam na x'a i jest ok. Ja gram, Ona też i jest ok ;) Jak prosi o pomoc to pomagam i to jest klucz do sukcesu według mnie. Dodatkowo sama nie lubi gier na x'a, choć niektóre jak np: Final Fantasy XIII sama powiedziała że by chętnie zagrała gdyby była po Polsku, Angielski u niej na średnim poziomie, ale nie chce domyślać się cały czas czy dobrze zrozumiała kontekst :)

Jednak jeszcze bardziej od patrzenia się na piękną grafikę w niektórych grach lubi mi dokuczać np: udawać głosy z wormsów, jak w nie gram :p Co dużo mówić Kocham Ją :)

11. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Ja tam nie mam problemów, przychodzę z roboty to gram z żoną bardzo często. Mieszkamy razem blisko rok i bardzo często gramy razem, czasem nawet wydaje Ona więcej kasy na gry niżeli ja.

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Taką to trzeba znaleźć !! :)

13. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ta a jak przed lustrem 1h spędza to jest ok, albo jak 3 pod rząd seriale żenujące o miłości oglądają to nie jest strata, a seriale ciekawe pewno są i uczą i są rozwijające, a jak baba non stop marudzi na to że grasz to już będzie to robić do końca życia bo ich umysły działają inaczej, jest stereotyp, że baba rządzi, a już zwłaszcza po ślubie i przez to są takie baby jakie są, jakkolwiek brutalne to jest to musisz ją nauczyć zawczasu że granie to nic złego, osobiście uważam, że takie osoby niechętne do grania bez realnego powodu (wkurza to je i tyle) są już nieodwracalnie "dorosłe", nie mają tego błysku, nie bawią się tak jak inni, jeśli jeszcze ktoś z was może to albo zmiana partnerki albo konkretne pranie mózgu polecam, a jak to nie pomoże to już decyzja wasza czy z taką nudziarą chcecie tracić czas tak jak ona twierdzi że tracicie na graniu.

14. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    zwróćcie uwagę na ostatni punkt :D

15. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Trudny wybór pomiędzy 1 a 3 ;] Ale skłaniam się na 3.

16. Fisiu

Fisiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oczywiście. Mnie 2 letni romans z WoWem podszkolił jeśli chodzi o angielski. Znam ludzi, którzy nie mieli NIGDY do czynienia z angielskim - 4-5 lat grania i spokojnie dogadują się z innym amerykańcami. Jeśli się uważa i chce, to można. Koleżanki z początku się podśmiewywały. Gdy same spróbowały w CoDa, Killzone lub Guitar Hero to po przyjściu błagały o pada/gitarę :)

Brałbym jedynkę, za młody jestem na "dojrzalsze" kobiety.

17. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    Chyba nie masz dziewczyny/zony ze tak podchodzisz do sprawy,widac nie znasz tematu.

18. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    U mnie jak narazie spokój :D
    Moja dziewczyna w tygodniu jeździ na naukę gry na gitarzę, w piątki ma zbiórki w harcerstwie itp.
    W weekendy sama z chęcią gra ze mną, a czasami jak wracam do domu jak gdzieś byłem, to zastaje ją przed telewizorem jak gra sama (bo moja mama jest tak dobroduszna, że ją wpuszcza do pokoju i może robić so jej się zamarzy .)

19. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Jak od czasu do czasu kupi się coś żonie i do tego rzuci jakieś komplementy to można grać i dostać obiad w trakcie :D A tak btw. kobieta moja nie trawi żadnych strzelanek, a sama gra tylko w Fable.

20. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ja mojej kobiety w domu nie mam, ale jak już jest u mnie to gramy razem, więc problemu nie ma. Zobaczymy co będzie jak razem zamieszkamy :D

21. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Tak wlasnie u mnie jest z moja dziewczyna ,wczesniej nie miala jakas stycznosc z grami ale nie grala duzo teraz gry typu Tekken , fable Viva pinata czy Sims to cos dla niej ostatnio nawet wciagnol ja Assasin Creed i Halo , nie przeszkadza jej to ze ja gram bardziej przeszkadza to ze dlugo siedze na komputerze niz to ze gram hehe ale tak to jest i raczej za zle jej tego nie mam bo mam z kim pograc na ogol chociarz :)

Wczytywanie...

Poleć forum